You are not connected. Please login or register

Paris Jackson javno podržala Justina Biebera i izazvala gnev Directionera

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Paris Jackson javno podržala Justina Biebera i izazvala gnev Directionera Paris585s

Justin Bieber i One Direction trenutno se bore za istu nagradu na MTV VMA a kćerka Michaela Jacksona jasno se stavila na Biebsovu stranu.
“Ja glasam za Justina…nema šanse da MTV ovo ne namešta za 1D” napisala je Paris na svom Twitteru. Kad su od Directionera počele da joj stižu užasni komentari, ona je nastavila: “O moj bože, ljudi, ja volim One Direction, to što ne glasam za njih ne znači da ih mrzim. Zaista cenim lojalnost Directionera prema 1Dju i Beliebera prema Justinu…ali, da li je to zaista vredno svađe? Bože.”

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

na njenoj sam strani.:))

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ja stvarno ne razumem zasto se fanovi 1D ljute?devojka ima pravo da navija za koga hoce...inace ja navijam za 1D xD

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Ja stvarno ne razumem zasto se fanovi 1D ljute?devojka ima pravo da navija za koga hoce...inace ja navijam za 1D xD

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Ja stvarno ne razumem zasto se fanovi 1D ljute?devojka ima pravo da navija za koga hoce...inace ja navijam za 1D xD

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum