You are not connected. Please login or register

Christina Aguilera: “Savršena žena mora da ima obline i samopouzdanje”

+2
stolen heart.
stella luna.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Christina Aguilera: “Savršena žena mora da ima obline i samopouzdanje” CA_Lucky1
Christina Aguilera krasi naslovnicu septembarskog izdanja časopisa Lucky. Osim što je snimila zanimljiv editorijal i pritom izgledala sjajno u “običnoj” teksas košulji, pevačica se osvrnula i na značaj izgleda, teret slave i naravno, na svoj novi album.
Christina Aguilera: “Savršena žena mora da ima obline i samopouzdanje” Christina-aguilera-lucky
O borbi s viškom kilograma:
“Uvek su mi prigovarali da imam viška kilograma i jako sam se trudila da ih izgubim. Sad volim svoju guzu i dekolte, što često naglašavam svojom odećom. Savršena je žena ona koja ima obline i samopouzdanje istovremeno”.
Christina Aguilera: “Savršena žena mora da ima obline i samopouzdanje” Christina-aguilera-lucky
O slavi:
“Teško je podnositi teret slave kad si mlad. U mojoj su izdavačkoj kući radile dve žene koje su insistirale na tome da izgledam kao barbika. Bilo je to užasno”.
Christina Aguilera: “Savršena žena mora da ima obline i samopouzdanje” Christina-aguilera-lucky
O novom albumu:
“Ako volite stvar ‘Fighter’ moj će vam se novi album sigurno svideti. Otkrila sam sasvim novi svet s 30 godina, što se može čuti i u mojim pesmama”.
http://www.dodaj.rs/f/1n/wF/yeFBg6r/christina-aguilera-cover.jpg

Bravo.rs

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Savršena žena je ona koja ima nešto u glavi, a ne u dupetu. ;)

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

stolen heart. wrote:Savršena žena je ona koja ima nešto u glavi, a ne u dupetu. ;)

Hahaha xD
U pravu je,treba da ima samopouzdanje.:)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

stolen heart. wrote:Savršena žena je ona koja ima nešto u glavi, a ne u dupetu. ;)
Pa cim ima samopouzdanje znaci da ima nesto u glavi a to je svest o tome da sebe prihvata takvu kakva jeste
I bolje da ima veliko dupe nego da ga nema Christina Aguilera: “Savršena žena mora da ima obline i samopouzdanje” 1071211947

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

stolen heart. wrote:Savršena žena je ona koja ima nešto u glavi, a ne u dupetu. ;)

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:
stolen heart. wrote:Savršena žena je ona koja ima nešto u glavi, a ne u dupetu. ;)
Pa cim ima samopouzdanje znaci da ima nesto u glavi a to je svest o tome da sebe prihvata takvu kakva jeste
I bolje da ima veliko dupe nego da ga nema Christina Aguilera: “Savršena žena mora da ima obline i samopouzdanje” 1071211947
Baš tako,a ne ove što jedu pa povraćaju da bi dokazale sebi da vrede.

Inače, pesme su joj sve gore, trebala bi kvalitetnije da koristi svoj glas.

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:
stolen heart. wrote:Savršena žena je ona koja ima nešto u glavi, a ne u dupetu. ;)
Pa cim ima samopouzdanje znaci da ima nesto u glavi a to je svest o tome da sebe prihvata takvu kakva jeste
I bolje da ima veliko dupe nego da ga nema Christina Aguilera: “Savršena žena mora da ima obline i samopouzdanje” 1071211947

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum