You are not connected. Please login or register

Demi Lovato pokazala novu tetovažu

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Demi Lovato pokazala novu tetovažu Empty Demi Lovato pokazala novu tetovažu Tue Nov 27, 2012 1:44 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Demi Lovato pokazala novu tetovažu Lovato-1126121
Demi je nedavno pričala kako joj je žao što je uradila toliko tetovaža na svom telu, ali sad ipak nije odolela da svojoj kolekciji doda još jednu.
Demi Lovato pokazala novu tetovažu Lovato-1126122
Naime, pevačica je za vikend posetila slavnog tatu majstora Kat Von D, koja joj je uradila jato ptica na podlaktici, a zadovoljna Demi je sa svojim fanovima na Twitteru podelila fotke koje vidite. Zahvalna zbog ovog iskustva, Demi je napisala: “Hvala ti mnogo za novu tetovažu Kat Von D! Mislim da je prelepa i volim je!!”. Da li se i vama dopada?
Demi Lovato pokazala novu tetovažu Lovato-1126123

Bravo.rs

2Demi Lovato pokazala novu tetovažu Empty Re: Demi Lovato pokazala novu tetovažu Tue Nov 27, 2012 7:50 am

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa jeste lijepa,ali je prenatrpano.
I rekla da je da se kaje radi tetovaža-.-

3Demi Lovato pokazala novu tetovažu Empty Re: Demi Lovato pokazala novu tetovažu Tue Nov 27, 2012 7:05 pm

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

savršena je tetovaža. *-*

http://kazandmatt.tumblr.com

4Demi Lovato pokazala novu tetovažu Empty Re: Demi Lovato pokazala novu tetovažu Wed Nov 28, 2012 2:05 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Tetovaža je divna *.*
Mislim da bi trebala da bude malo manja :D
A ne shvatam što je radila kad je rekla da joj je muka od tetovaža xD

5Demi Lovato pokazala novu tetovažu Empty Re: Demi Lovato pokazala novu tetovažu Sat Dec 01, 2012 4:59 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Prelepa tetovaza *.*

6Demi Lovato pokazala novu tetovažu Empty Re: Demi Lovato pokazala novu tetovažu Sun Dec 23, 2012 7:42 pm

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Zakljucano.

https://weheartit.com/KrisVukovic

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum