You are not connected. Please login or register

Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji

+4
∀phrodite.
Djavo.
-wildone-
stella luna.
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Empty Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Fri Jul 20, 2012 12:56 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Miley-071812-2
S obzirom da je Liam prezauzet snimanjem, Miley je ta koja ovih dana brine o njihovih pet pasa.
Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Miley-071812-7
Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Miley-071812-5
Nju smo tako primetili dok je u sredu šetala svog ljubimca Ziggyja kroz lokalni park. Miley se odlučila za potpuno belu, providnu i čipkastu dugu haljinu preko koje prebacila jednostavnu crnu majicu.
Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Miley-071812-1
Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Miley-071812-3

[left]Bravo.rs

2Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Empty Re: Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Fri Jul 20, 2012 1:01 am

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Preslatki su oboje :)

3Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Empty Re: Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Fri Jul 20, 2012 1:15 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Kako je divna kucaa *.*
Sviđa mi se suknja.:)

4Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Empty Re: Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Fri Jul 20, 2012 2:40 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

A slatka je ali brate mili smorisxe visxe sa njom...svaka druga novost je:Miley sxeta gradom sa kuchicima

5Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Empty Re: Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Fri Jul 20, 2012 2:42 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Brave.New.World.♥ wrote:A slatka je ali brate mili smorisxe visxe sa njom...svaka druga novost je:Miley sxeta gradom sa kuchicima

e, stvarno, pa setam i ja, pa sta..

https://weheartit.com/KrisVukovic

6Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Empty Re: Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Fri Jul 20, 2012 5:49 am

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Predivna je *_____*
Odlična joj je ova kombinacija,a Ziggy je presladak!

7Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Empty Re: Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Fri Jul 20, 2012 10:42 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

JULIET wrote:
Brave.New.World.♥ wrote:A slatka je ali brate mili smorisxe visxe sa njom...svaka druga novost je:Miley sxeta gradom sa kuchicima

e, stvarno, pa setam i ja, pa sta..

8Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Empty Re: Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Tue Jul 24, 2012 8:36 pm

fallen.unicorn

fallen.unicorn
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Savrsena je. :) <3

9Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Empty Re: Miley Cyrus: Dan u Filadelfiji Sun Aug 05, 2012 1:50 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum