You are not connected. Please login or register

Rihanna (najbolji album od navedenih)

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Rihanna (najbolji album od navedenih) Empty Rihanna (najbolji album od navedenih) Tue Mar 26, 2013 6:12 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise



Music of the Sun (2005.)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:

A Girl like Me (2006.)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:

Good Girl Gone Bad (2007.)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:

Rated R (2009.)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:

Loud (2010.)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:

Talk That Talk (2011.)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:

Unapologetic (2012.)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:



Last edited by unbreakable. on Fri Apr 19, 2013 3:12 am; edited 2 times in total

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Good Girl Gone Bad ili Loud... ipak Loud:)

3Rihanna (najbolji album od navedenih) Empty Re: Rihanna (najbolji album od navedenih) Sun Mar 31, 2013 12:55 pm

Seoulite

Seoulite
Just saying, you can do better
Just saying, you can do better

Dve ispravke:
Nije IRated R, nego Rated R.
Loud je objavljen 2010, ne 2009. godine.

A sad krećem da se raspisujem:
Prvo preskačem Music of the Sun i A Girl Like Me jer nisu vredni pažnje, to je bila potpuno druga Rihanna, nezrela i tek ulazila u muzičke vode.
Prelazim na GGGB - Album koji je označio novu Rijanu. MEGAHIT Umbrella svugde se čula. Takođe Disturbia i ostalih par hitova su takođe dobri, predobri i vredi im posvetiti pažnju. Dosta dobrih pesama, brzih, dance, pop, R'N'B i kao celina album je jako dobar i Rijanu je izbacio među sam vrh muzike.
Rated R - Nakon tuče Rijane od strane Kris Brauna, na netu u junu curi pesma "Te Amo". Svi oduševljeni, pesma je opet drugačija od ostalih. A još nije bilo ni reči o njenom novom albumu. Zatim u novembru izbacuje Rated R(ili decembru nisam siguran), totalno drugačiji od svih prethodnih. Donosi jako mračne, iskrene pesme o njenom životu. Russian Roulette, svi su očekivali jedno, ali i drugo. I pesma je prelepa. Mada zbog komercijale morala je da izbaci i Rude Boy kao singl, šta ćete, surov je šou-biz. Ima tu još par super pesama, kao što je Fire Bomb. Odličan odličan album!
Loud - niko nije očekivao ovako brzo novi album. Da li zbog slabe prodaje prethodnog albuma ili zbog toga što je imala materijala, ne znam. Na netu se u septembru 2010. pojavljuje Only Girl. Ja sam bio oduševljen, možda od tad stvarno sam počeo da slušam Rihannu i obožavam je. Only Girl, What's My Name, S&M, California King Bed, Man Down, Cheers(Drink to That) su bili singlovi i njih rado slušam. Takođe od ostalih uvek slušam Skin koje je SAVRŠENSTVO OD PESME, Fading i LTWYL pt.2. Samo Complicated i Raining Men ne volim toliko. Iako je možda bio komercijalniji od RR, ALBUM JE PRESAVRŠEN I RIJANA JE OPET STEKLA POPULARNOST KAKVU ZASLUŽUJE.
TTT: Dobar album kao celina, različit. We Found Love - ljubav od pesme <3. You Da One nije baš bio za singl. Where Have You Been - pa gde me nađe, SAVRŠENA SAVRŠENAAA. I Farewell i Drunk on Love divnee <3
Unapologetic: najnoviji album je divan, naprosto divan. I dosta iskren, kao i Rated R. Diamonds diamonds, shine bright like a diamond, svi je pevaju :3 STAY<3 obožavam: Pour it Up, Numb, Lost in Paradise, Love Without Tragedy/Mother Mary, No Love Allowed stvarno su divne ove tri poslednje nabrojane<3 Ti su favoriti i to je ono ne znam šta još da dodam. xD
Aj sad se TROumim između Rated R, Loud i Unapologetic.
Ipak LOUD <3

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

A Girl Like Me i Loud :3
Sa AGLM ubedljivo,njena najbolja pesma,Unfaithful <3
Loud,je jednostavno,nadprosečan album sa koga su se izdvojili najveći njeni hitovi,a moja omiljena jeste Man Down :3

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum