You are not connected. Please login or register

Lady Gaga (najbolji album od navedenih)

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Lady Gaga (najbolji album od navedenih) Empty Lady Gaga (najbolji album od navedenih) Tue Mar 26, 2013 6:21 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise



The Fame (2008.)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:

The Fame Monster (2009.)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:

Born This Way (2011.)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Spoiler:

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Seoulite

Seoulite
Just saying, you can do better
Just saying, you can do better

Jako, jako se dvoumim između TFM i BTW albuma. Zašto?
TFM: Sa ovim albumom je stekla svetsku i ogromnu popularnost. Hitove "Bad Romance" i "Telephone" su bili ne hitovi, MEGA-HITOVI! Ja nisam znao osobu koja nije čula BR ili Telephone, svugde je bila, po netu, na radiju, u gradu, svugde. Čak je i spot za BR bio najgledaniji video na Jutjub mreži jedno duže vreme.
Takođe album ima jako dobrih pesama, kao što je balada "Speechless" ili dance pesma "Dance in the Dark". Odlična nadogradnja na The Fame. The Fame je bio dosta veseo, lake pevljive pesme, dosta brze i imala je The Fame era, ali sa TFM erom sam počeo više da je volim i slušam.
BTW: Album koji je dosta iskren, tekstovi pesama su prebrutala i uvek imaju poruku, jako su dobri i vidi se da je Gaga dostigla veći umetnički nivo. Sećam se koja je to bila velika hmm ne znam kako da kažem potražnja za singlom "Born This Way". Kad je objavila tu pesmu, mnogi su govorili kako je vrhunska, neki su je kritikovali jer nije dovoljno njen stil, ali ipak je postao veliki hit i jaku poruku nosi. Takođe donosi ozbiljne pesme: Marry The Night, Hair(jedna od mojih omiljenih Gaginih pesama inače), You & I, The Edge of Glory. Nije zaboravila na jake brze pop-dance/electro pesme, pa smo dobili i Judas, Scheiße i Heavy Metal Lover.
Sve kad malo bolje razmislim, ovako stoje stvari:
BTW > TFM > TF

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

The Fame Monster

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

The Fame Monster,ubedljivo :3
Fame ju je proslavio,ali mislim da je ovaj znatno bolji.
Moj favorit sa albuma je Monster,iako su najveći hitovi bili Bad Romance i Tečlephone,za koje verujem ne postoji osoba koja nije čula :3
Mislim da je BTW,možda čak i bolji,ali ovaj album za mene ima neko posebno značenje jer sam kada je izašao taj album stvarno zgotivila i nju i njene pesme :D

~pretty.teardrops♥

~pretty.teardrops♥
FE novinar
FE novinar

Pa stvarno ne znam, ali kad gledam ovako ide: TFM, TF, BTW.

http://angelessbitchz.tumblr.com

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum