You are not connected. Please login or register

Scarlett Johansson napala Blake Lively

+4
Nora
Voe.Emilie♥
stella luna.
Spirit Crusher
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Scarlett Johansson napala Blake Lively Empty Scarlett Johansson napala Blake Lively Sun Jan 15, 2012 7:25 am

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Scarlett Johansson napala Blake Lively 2enrrx2

Kako saznajemo Scarlett Johansson je opasno besna na glumicu Gossip Girl-a Blake Lively i to sve zbog Ryan-a Reynoldsa.

Inace, proslo je godinu dana od kako se Scarlett razvela od Ryana, ali izgleda da ona jos uvek ne moze da ga preboli. Ryan je poceo da se zabavlja sa Blake, a Scarlett se kratko zabavljala sa Seanom Pennom i uvek je odbijala da se pomiri sa Ryanom.
"Ryan je nju obozavao. Zeleo je da se pomire. Potpuno je bio zaljubljen u nju. Kada je ona krenula da se zabavlja sa Seanom on ju je precrtao. Blake i Ryan se odlicno slazu i do sada se nisu ni jednom posvadjali" kaze izvor blizak Ryanu.

Blake se inace uopste ne uzbudjuje zbog Scarlett. Ona i Ryan su nedavno krenuli u potragu za penthausom i kako saznajemo odlucili su da zive zajedno. Izbor je pao na penthaus u Madison SquareParku vredan 4.35 miliona dolara.

Blake je bila i pocasni gost na zabavi Christian-a Louboutina koji je inace jedne svoje cipele nazvao bas po njoj. Glumica tvrdi da ima oko sto njegovih stikli, samo u jednom sopingu je kupila 40 pari.

Izvor: TOP Girl

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Glupacha xD

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ja inace Scarlett jako volim kao glumicu,ali sad me razocarala

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

cekaj ona je mogla da nadje novog decka i da bude sa njim srecna,a Ryan ne moze ? xD koja glupaca i drugi imaju pravo da nastave dalje...ako joj ej toliko stalo do njega zasto uopste i razvela onda ? XD

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

E'Hotter Than Fire.M♥ wrote:cekaj ona je mogla da nadje novog decka i da bude sa njim srecna,a Ryan ne moze ? xD koja glupaca i drugi imaju pravo da nastave dalje...ako joj ej toliko stalo do njega zasto uopste i razvela onda ? XD

tako je^^

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Blaah, nisam zainteresovana da čitam ovo, zato što ne volim nijednu ni drugu, a još ženske svađe -.-

bloodless.Queen

bloodless.Queen
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nek' jede **vna. Blake je bolja. :D

http://bloodlessqueen.tumblr.com/

8Scarlett Johansson napala Blake Lively Empty Re: Scarlett Johansson napala Blake Lively Sun Jan 15, 2012 11:57 am

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Bolesno.

http://annicaphotography.tumblr.com/

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ja ne volim Blake,tako da sam na Scarlettinoj strani xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum