You are not connected. Please login or register

Ogorčena Scarlett uvjerena je da joj je Blake Lively 'otela' muža

+2
Prince High
Nora
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Scarlett Johansson navodno je veoma ogorčena brakom njezinog bivšeg Ryana Reynoldsa s Blake Lively.
Ogorčena Scarlett uvjerena je da joj je Blake Lively 'otela' muža 60691188

Glumica koja se od Reynoldsa razvela prije godinu dana uvjerena je da ju je varao s Blake dok su još bili u braku i izbezumljena je njihovom svadbom. 'Iako nema nikakvih dokaza, Scarlett je uvjerila samu sebe da ju je Ryan varao s Blake', potvrdio je izvor za 'National Enquirer'.
Ogorčena Scarlett uvjerena je da joj je Blake Lively 'otela' muža 60609345

'Nevjerojatno je ogorčena u vezi toga i na neki način smatra da joj je Blake zapravo otela Ryana jer su problemi u njihovom braku počeli taman u vrijeme dok je on snimao 'Green Lantern' s Blake', dodao je izvor.
Ogorčena Scarlett uvjerena je da joj je Blake Lively 'otela' muža 60363184

27-godišnju glumicu šokiralo je to što su se nedavno potajno vjenčali, a posebno je boli to što se Ryan tako brzo ponovno oženio, nakon samo godinu dana veze s Blake. 'Njihovo vjenčanje iznjedrilo je neke loše uspomene i dosta patnje za Scarlett. Uvjerena je da je Blake namjerno zavela njezinog tadašnjeg muža iako je znala da je zauzet. Između ostalog, mislila je da će ipak proći malo više vremena prije nego se opet oženi', rekao je izvor.

Izvor: Dnevnik. hr

Prince High

Prince High
Admin
Admin

Pa dobro, takva im je sudbina. :)

https://fabulous-explosion.forumcroatian.com

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ja razumem sto je povredjena.Ipak je proslo jako malo vremena od njihovog razvoda i njegove zenidbe sa Blake

immortality.

immortality.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Brate kako mrzim paranoicne i pateticne osobe

http://www.bruno-mars.biz

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zao mi je zbog nje,ali mislim da je vreme da nastavi dalje. Ipak on jeste,i nema razloga da unistava njegovu srecu :P

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Godinu dana nije malo...
Volim i jednu i drugu i mislim da Scarlett ne bi trebala biti luta ili nešto na Blake jer se ona već, po meni, trebala pomiriti s time da ju je Ryan ostavio. ;D

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Ja razumem sto je povredjena.Ipak je proslo jako malo vremena od njihovog razvoda i njegove zenidbe sa Blake
Ma hoće ona samo malo prostora u medijima.
Odvratna mi je.Sad tu izigriva neku jadnu ženicu.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ja bas mislim da je ona samo preosetljiva.Osim toga Blake ne mogu da podnesem pa sam na Scarletinoj strani...i za neke ljude godinu dana jeste malo.

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ja nisam fan ni jedne ni druge xD

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum