You are not connected. Please login or register

Mila Kunis u stop-motion komediji "Hell and Back"

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Mila Kunis u stop-motion komediji "Hell and Back" 54b74590-b357-4f60-b20d-c39e8922b27d

Radnja filma vrti se oko tri najbolja prijatelja od kojih jedan sasvim slučajno završi, ni manje ni više, nego u paklu

"Hell and Back" naziv je nove animirane komedije koja će biti snimana stop-motion tehnikom. Prema napisima medija, glumačke snage, točnije glasovi koje će posuditi, prilično su impresivni, ako uzmemo u obzir da se radi o komediji.

Mila Kunis u stop-motion komediji "Hell and Back" BBC-026268(1)

Radnja iste vrti se oko tri najbolja prijatelja od kojih jedan sasvim slučajno završi, ni manje ni više, nego u paklu. No, kako to obično biva, druga dvojica odluče poći za njim ne bi li ga spasili, ne znajući da se pritom upuštaju u avanturu života. U svemu tome im odluči pomoći i lijepa poludemonka Deema koja će se pritom poslužiti svojim znanjem i trikovima, a kojoj će glas posuditi sve traženija i hvaljenija glumica Mila Kunis.

Od ostalih koje ćemo imati prilike čuti u "Hell and Back" su komičari Nick Swardson, TJ Miller, Rob Riggle, Kumain Nanjiani, Maria Bamford i vrlo prepoznatljivi glas Briana Posehna (popularna američka serija "Just Shoot Me" u periodu od 1997. do 2003. godine).

Redatelj i scenarist filma "Human Giant", Tom Gianas, režirati će film u suradnji s Rossom Shumanom, koji je već prije surađivao s Kunis na crtiću "Robot Chicken". Premijera filma "Hell and Back" predviđena je za 2013. godinu.

Izvor:MojTV

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Zvuchi mi zanimljivo film ^^

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Super <3
Izgleda zanimljivo (:

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum