You are not connected. Please login or register

Tajno venčanje Rihanne i Chrisa!

+4
●Nemesis●
heartbreaker.♥
stella luna.
Sky
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Empty Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Thu Mar 08, 2012 2:19 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Rihanna-chris-brown

Kako dobro obavešteni izvori tvrde, Rihanna i Chris Brown uskoro će stati pred oltar.Njihova ljubav nikada nije ni prestajala a sada su spremni i da je krunišu brakom, piše američki Star.“Venčaće se uskoro. Chris ju je zaprosio još u novembru, ali ona tada nije bila spremna. No, krajem februara je promenila mišljenje i rekla mu da pristaje. Rihanna ne nosi verenički prsten, dok ne budu održali ceremoniju veridbe, ali je pevačica sa porodicom podelila ovu radosnu vest.”

Rihannina bivša dadilja veruje da će se par venčati krajem marta na tajnoj ceremoniji, na koju ju je pevačica pozvala. No, sa pevačicinom odlukom se ne slaže njen “direktor” Jay-Z. On smatra da je veza sa Brownom loš potez te je pesmu koju je namenio Rihanni dati mladoj pevačici Riti Ori.

Ljubav je zaista slepa ponekad…

Izvor:Tračara

http://kidnappedangel.tumblr.com/

2Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Empty Re: Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Thu Mar 08, 2012 2:21 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Blago njoj kad je tako glupa..^^

3Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Empty Re: Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Thu Mar 08, 2012 2:21 am

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ona nije normalna boga mi.
Nakon svega.... ja ga nebi ni pozdravila na cesti a da ne pricam o ponovnom braku.

4Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Empty Re: Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Thu Mar 08, 2012 3:25 am

●Nemesis●

●Nemesis●
I see some sweat on you
I see some sweat on you

Nek` im je srecno, samo se nadam da Rihanna nece (ponovo) izaci sa modricama...

5Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Empty Re: Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Thu Mar 08, 2012 3:51 am

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ne verujem dok ona to ne kaže.
Evo ja tvrdim da sam videla duha tralalala..
Ne verujem novinama i "bliskim izvorima"
Ako je ipak istina onda im čestitam i želim svu sreću jer su oni meni bili baš kjut :3
Šta je bilo bilo je mada ja nikada ne bih mogla da zaboravim sve to što je on njoj uradio al ae ^^

6Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Empty Re: Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Thu Mar 08, 2012 4:41 am

bloodless.Queen

bloodless.Queen
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

OMG! Ako to uradi stvarno je glupa i naivna. -.- Uzas, nikad se ne bih pomirio sa njim posle svega.

http://bloodlessqueen.tumblr.com/

7Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Empty Re: Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Thu Mar 08, 2012 9:50 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

indelible. wrote:Ne verujem dok ona to ne kaže.
Evo ja tvrdim da sam videla duha tralalala..
Ne verujem novinama i "bliskim izvorima"
Ako je ipak istina onda im čestitam i želim svu sreću jer su oni meni bili baš kjut :3
Šta je bilo bilo je mada ja nikada ne bih mogla da zaboravim sve to što je on njoj uradio al ae ^^

slazem se

8Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Empty Re: Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Thu Mar 08, 2012 10:21 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ona je meni potpuno nebitna,moze da radi sxta hoce

9Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Empty Re: Tajno venčanje Rihanne i Chrisa! Fri Mar 16, 2012 3:19 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum