You are not connected. Please login or register

Uplašena: Nakon incidenta sa brašnom, Kim pojačava svoje obezbeđenje

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Uplašena: Nakon incidenta sa brašnom, Kim pojačava svoje obezbeđenje FFN_RIJ_TRUE_REFLECTION_032212jpg_8902429

Rijaliti zvezda rekla je kako ju je napad ostavio zabazeknutom, ali da se ipak vratila na događaj jer poštuje organizatore i druge goste.

Uplašena: Nakon incidenta sa brašnom, Kim pojačava svoje obezbeđenje Ffnrijtruereflection0322

“Ono što je tužno jeste to što je ovo bio događaj koji organizuje humanitarna fondacija…Nisam želela da organizacija bude u senci ovoga…Tužno je kad se neko, znate, kakva god da su mu ubeđenja, ponaša nasilno i radi nešto ilegalno. To nije OK i to je maltretiranje a ja to ne promovišem.”

Uplašena: Nakon incidenta sa brašnom, Kim pojačava svoje obezbeđenje Ffnrijtruereflection0322

Žena koja ju je napala učinila je to jer Kim voli da nosi krzno, a policija ju je uhapsila. Ipak, Kim je odlučila da je ne tuži, jer kaže kako inače ima previše obaveza u sudovima. Sa druge strane, ona misli da joj sad treba više radnika obezbeđenja i da nema nameru da prestane da nosi krzno. “Ono što radim je moj lični izbor i to je to…Na kraju dana, ako pokušavate da promovišete nenasilje prema životinjama, zašto ste onda nasilni prema ljudima?”

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ajooj^^Ubicu onoga ko joj je to uradio xD

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Na kraju dana, ako pokušavate da promovišete nenasilje prema životinjama, zašto ste onda nasilni prema ljudima?
Ovo je jako lepo rekla :)
Btw,ne svidja mi se sxto stalno nosi krzno

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:
Na kraju dana, ako pokušavate da promovišete nenasilje prema životinjama, zašto ste onda nasilni prema ljudima?
Ovo je jako lepo rekla :)
Btw,ne svidja mi se sxto stalno nosi krzno
Slažem se s Tamarom (:

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum