You are not connected. Please login or register

Je li ti zaista trebala ova haljina?

+6
Draco's bitch ♥
ProkletaKučka
Spirit Crusher
Djavo.
stella luna.
Nora
10 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Je li ti zaista trebala ova haljina? Empty Je li ti zaista trebala ova haljina? Mon Mar 26, 2012 1:18 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ona je vlasnica vjerojatno najpoznatijih oblina na svijetu, a s haljinom koju je obukla za zabavu Pereza Hiltona, Kim Kardashian ih je naglasila do maksimumima.
Je li ti zaista trebala ova haljina? 60596416

Kim Kardashian je sasvim sigurnom najpoznatija po svojoj figuri bogatoj oblinama, no haljina koju je obukla za party koji je organizirao najpoznatiji celebrity bloger svijeta Perez Hilton, je njezine 'krivulje' naglasila do maksimuma pa se pitamo nije li malo pretjerala ovoga puta.

Inače, obline Kim Kardashian je doista teško ne primijetiti i kada obuče u potpunosti usku jednobojnu haljinu, a crno bijela haljina s uzorkom koji ju je 'otvorio u struku' je još više istaknuo njezinu figuru. Što vi mislite, je li Kim ovoga puta malo pretjerala s naglašavanjem svojih oblina?
Je li ti zaista trebala ova haljina? 60596415

Izvor: Dnevnik.hr

2Je li ti zaista trebala ova haljina? Empty Re: Je li ti zaista trebala ova haljina? Mon Mar 26, 2012 4:49 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Meni ovo i nije toliko losxe..^^
Vidjela sam i gore..

3Je li ti zaista trebala ova haljina? Empty Re: Je li ti zaista trebala ova haljina? Mon Mar 26, 2012 8:47 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pa dobro,jeste malo preuska haljina...ali ajde,ako ona voli sebe,sxto da ne?

4Je li ti zaista trebala ova haljina? Empty Re: Je li ti zaista trebala ova haljina? Mon Mar 26, 2012 8:54 am

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

FabulousBitch wrote:Meni ovo i nije toliko losxe..^^
Vidjela sam i gore..

5Je li ti zaista trebala ova haljina? Empty Re: Je li ti zaista trebala ova haljina? Mon Mar 26, 2012 9:27 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ovdje se ne radi o tome je li haljina uska ili ne nego takve haljine su danas moderne.
To je neka vrsta optičke iluzije, te crte na haljini nacrtane su s razlogom. Te one povečavaju, Kate Winslet često nosi takve haljine, ali njoj super stoje. Kim mi se ovdje nije lijepo obukla.

6Je li ti zaista trebala ova haljina? Empty Re: Je li ti zaista trebala ova haljina? Mon Mar 26, 2012 1:00 pm

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Haljina joj je lepa ali je širi:)

http://annicaphotography.tumblr.com/

7Je li ti zaista trebala ova haljina? Empty Re: Je li ti zaista trebala ova haljina? Tue Mar 27, 2012 12:04 am

Draco's bitch ♥

Draco's bitch ♥
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Meni je haljina bas normalna, ne znam u cemu je problem ^^

8Je li ti zaista trebala ova haljina? Empty Re: Je li ti zaista trebala ova haljina? Mon Apr 02, 2012 2:27 am

Анђела^^

Анђела^^
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

I treba da istakne obline, lepa je ^^

9Je li ti zaista trebala ova haljina? Empty Re: Je li ti zaista trebala ova haljina? Mon Apr 02, 2012 2:31 am

IvnnBts.♥

IvnnBts.♥
I see some sweat on you
I see some sweat on you

Izgleda malo debelo ovako.

10Je li ti zaista trebala ova haljina? Empty Re: Je li ti zaista trebala ova haljina? Wed Apr 04, 2012 12:08 pm

Sexlena Hotmez.

Sexlena Hotmez.
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Okej mi je.

11Je li ti zaista trebala ova haljina? Empty Re: Je li ti zaista trebala ova haljina? Thu Apr 05, 2012 8:39 am

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pre neki dan sam videla sličnu kreaciju od modne kuće Luna ili Balašević nisam sigurna ali ako žena voli sebe,što da ne?:)

http://annicaphotography.tumblr.com/

12Je li ti zaista trebala ova haljina? Empty Re: Je li ti zaista trebala ova haljina? Mon Apr 16, 2012 6:07 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum