You are not connected. Please login or register

Da li je James Blunt zaista umro?

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Da li je James Blunt zaista umro? Empty Da li je James Blunt zaista umro? Fri May 11, 2012 6:48 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Da li je James Blunt zaista umro? James-blunt
Poslednji u nizu poznatih ličnosti koje su sahranjene na internetu je 38-ogodišnji engleski muzičar James Blunt.


Brojni sajtovi izrazili su saučešće porodici muzičara, pozivajući se na CNN-ovu vest, za koju se kasnije ispostavilo da je zapravo lažna i da je neko samo iskoristio logo jedne od najvećih svetskih informativnih mreža.

“Muzičar James Blunt umro je nakon što je hospitalizovan u četvrtak zbog infarkta”, stoji u vesti koju je neko sa čudnim smislom za humor plasirao na internet. A da bi što verodostojnije bio dočaran duh CNN-a, u tekstu je citirano da je analitičar CNN-a Roland S. Martin razgovarao sa Marlon Bluntom, bratom James Blunt.

“Nisam siguran da li je trač istina ili ne, ali ako jeste, mogu vam reći da život posle smrti neodoljivo podseća na London!”, zacvrkutao je James na svom verifikovanom Twitter nalogu.
izvor:tracara.com

2Da li je James Blunt zaista umro? Empty Re: Da li je James Blunt zaista umro? Fri May 11, 2012 8:52 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Uh,ja sam se vec uplasxila xD
Najjachi je Jamesov komentar :P

3Da li je James Blunt zaista umro? Empty Re: Da li je James Blunt zaista umro? Fri May 11, 2012 9:04 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Hahahahaha...

4Da li je James Blunt zaista umro? Empty Re: Da li je James Blunt zaista umro? Fri May 11, 2012 10:02 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Umalo me srčka strefila xD
Hvala bogu,živ jei zdrav :D

5Da li je James Blunt zaista umro? Empty Re: Da li je James Blunt zaista umro? Fri May 11, 2012 10:39 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

U hvala Bogu da nije

6Da li je James Blunt zaista umro? Empty Re: Da li je James Blunt zaista umro? Fri May 18, 2012 9:16 pm

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum