You are not connected. Please login or register

Izgleda bolje nego prije 15 godina!

+5
Voe.Emilie♥
hotxx
Djavo.
stella luna.
Nora
9 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Izgleda bolje nego prije 15 godina! Empty Izgleda bolje nego prije 15 godina! Wed Mar 28, 2012 8:28 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

15 godina poslije i s puno naprednijom tehnologijom, jedan od najromantičnijih filmova svih vremena dobio je svoju 3D verziju.
Izgleda bolje nego prije 15 godina! 60597813

Titanik je 1997. osvojio 11 Oscara i rasplakao milijune gledatelja diljem svijeta, a na crveni je tepih vratio i Kate Winslet koja izgleda bolje nego ikad.
Izgleda bolje nego prije 15 godina! 60597811

Uloga Rose osigurala joj je mjesto u filmskoj povijesti, no glavni lik Jack kojega je utjelovio Leonardo DiCaprio nije mogao doći na premijeru jer trenutačno radi na četiri nova filma. 'Tužno je biti ovdje bez njega, nadala sam se da će stići', rekla je Kate. Na premijeru je pak došao tek 'zločesti' Rosein zaručnik. 'Nije Cal zao, on je tragičar', rekao je Billy Zane o svom liku.

Kate je priznala kako se jednom dijelu filma ipak ne veseli - ljubavnim i svojim nagim scenama! 'Neću to gledati! Do tada ću već biti u baru!', našalila se Kate.

Remake Titanica pušten je upravo uoči 100. godišnjice potonuća golemog broda, koji je isplovio 1912., udario u santu leda i potonuo u svega 3 sata. Živote je izgubilo preko 1500 ljudi.
Izgleda bolje nego prije 15 godina! 60597812

'Bio sam fasciniran pričom, ljudima koji su ispali heroji, ljudima koji su se utopili. Bio sam dirnut tragedijom kada smo zaronili do olupine', rekao je Cameron na premijeri.

Iako je sudbina Titanika tragična, ljubavna priča Jacka i Rose ostat će vječna bez obzira na tehnološke novitete.

Izvor: Dnevnik.hr

2Izgleda bolje nego prije 15 godina! Empty Re: Izgleda bolje nego prije 15 godina! Wed Mar 28, 2012 6:49 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Mora bit,kad je stavila ko zna koliko botoksa i tih chuda..-.-

3Izgleda bolje nego prije 15 godina! Empty Re: Izgleda bolje nego prije 15 godina! Wed Mar 28, 2012 9:13 pm

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Meni je ona bila prelepa i tada i sada *.*
Basx mi je zao sxto Leo nije stigao na premijeru...

4Izgleda bolje nego prije 15 godina! Empty Re: Izgleda bolje nego prije 15 godina! Wed Mar 28, 2012 10:10 pm

hotxx

hotxx
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Ajoj a vidi Leonarda kako je savrsen...

5Izgleda bolje nego prije 15 godina! Empty Re: Izgleda bolje nego prije 15 godina! Thu Mar 29, 2012 12:57 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Predivna je, žao mi je što Leonardo nije bio :/
I kako je je*eno lijep na zadnjoj slici *-*

6Izgleda bolje nego prije 15 godina! Empty Re: Izgleda bolje nego prije 15 godina! Thu Mar 29, 2012 4:59 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:Meni je ona bila prelepa i tada i sada *.*
Basx mi je zao sxto Leo nije stigao na premijeru...

7Izgleda bolje nego prije 15 godina! Empty Re: Izgleda bolje nego prije 15 godina! Mon Apr 02, 2012 2:20 am

Анђела^^

Анђела^^
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Prelepa je i tada bila i sad :)

8Izgleda bolje nego prije 15 godina! Empty Re: Izgleda bolje nego prije 15 godina! Mon Apr 02, 2012 6:31 am

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

Divna je kako okreneš.:)

http://kazandmatt.tumblr.com

9Izgleda bolje nego prije 15 godina! Empty Re: Izgleda bolje nego prije 15 godina! Wed Apr 04, 2012 12:02 pm

Sexlena Hotmez.

Sexlena Hotmez.
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Uvek prediiiiiivnaaaa!

10Izgleda bolje nego prije 15 godina! Empty Re: Izgleda bolje nego prije 15 godina! Fri Apr 13, 2012 7:51 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum