You are not connected. Please login or register

Adam Levine raskinuo sa devojkom!

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Adam Levine raskinuo sa devojkom! Empty Adam Levine raskinuo sa devojkom! Mon Apr 02, 2012 11:35 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Adam Levine raskinuo sa devojkom! Adam-levine-anne-e1333378015354

Kako prenosi US Weekly, pevač benda Maroon 5, Adam Levine raskinuo je sa devojkom Annom Vyalitsynom.

Sudija muzičkog programa Voice i ruska manekenka u vezi su bili dve godine. Upoznali su se početkom 2010. godine na žurci časopisa Sports Illustrated, na kojoj je pevačev bend nastupao. Levine je tokom modne revije Victoria’s Secret 2011. godine, pevao za svoju devojku, koja je te večeri šetala modnom pistom. Adam i Anne su pozirali goli sa rusko izdanje časopisa Vogue.

“On će je uvek voleti i poštovati,” kaže izvor časopisa US Weekly, dok drugi izvor navodi da se par početkom januara posvađao i umalo raskinuo.

Izvor: Tračara.com

2Adam Levine raskinuo sa devojkom! Empty Re: Adam Levine raskinuo sa devojkom! Mon Apr 02, 2012 11:59 pm

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pa dobro...ona je meni katastrofa

3Adam Levine raskinuo sa devojkom! Empty Re: Adam Levine raskinuo sa devojkom! Tue Apr 03, 2012 12:59 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Hvala bogu--meni je ona grozna..

4Adam Levine raskinuo sa devojkom! Empty Re: Adam Levine raskinuo sa devojkom! Tue Apr 03, 2012 2:55 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

pa dobro. nije da mi je žao, ono, svejedno mi je. :p

5Adam Levine raskinuo sa devojkom! Empty Re: Adam Levine raskinuo sa devojkom! Fri Apr 13, 2012 7:38 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum