You are not connected. Please login or register

Momak raskinuo veridbu s devojkom jer je ona pričala sa Niallom Horanom

+2
∀phrodite.
stella luna.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Momak raskinuo veridbu s devojkom jer je ona pričala sa Niallom Horanom SIPA_00632235_0000291
Izvesna Ruth Hicks na kratko je popričala sa Niallom u Marbelji, ali njen verenik bio je toliko ljut da je odmah raskinuo veridbu!
Momak raskinuo veridbu s devojkom jer je ona pričala sa Niallom Horanom Sipa00632235000004
26-godišnja devojka je o susretu sa Niallom govorila za The Sun: “Proveli smo zajedno samo 15 minuta i nismo se ljubili. Niall je divan dečko i mislio je da ima šanse kod mene. Flertovao je. Ja sam mu napomenula da sam verena, pa je nakon toga odustao. On nije moj tip svejedno – premlad je, slabašan i nizak. Ja jako volim svog verenika.”
Momak raskinuo veridbu s devojkom jer je ona pričala sa Niallom Horanom Sipa00632235000017
Ova vest brzo se proširila, pa je Ruth bila prosto bombardovana besnim komentarima obožavateljki benda. Uz to, njen verenik Joe Atkins joj je poslao poruku koja je glasila: “Pakuj svoje stvari, gotovo je.”

“Joe oseća da sam ga ponizila. Ja ga ipak volim više od svega i sve bih dala da mi se vrati. U pitanju je samo veliki nesporazum ali on ne želi da me vidi pa ne mogu da mu objasnim”, ispričala je Ruth.

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Boze, koji su to bolidi.

https://weheartit.com/KrisVukovic

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Bože sačuvaj xD

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Taj njen verenik je najveci imbecil....devojka je lepo rekla da je samo poprichala sa Niallom

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

O Boze...ljudi su prolupali

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

O Boze kakvih ljudi ima

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum