You are not connected. Please login or register

Justin Bieber: “Još uvek sam premlad za brak”

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Justin Bieber: “Još uvek sam premlad za brak” FFN_FLYNETUKFF_Bieber_Justin_042612_9019109

Jus je ubeđen kako je Selena Gomez prava osoba za njega, ali da to nije razlog da trenutno razmišljao braku sa njom.

Justin Bieber: “Još uvek sam premlad za brak” Ffnflynetukffbieberjusti

Par je u vezi više od godinu dana, a šansa da jednog dana postanu muž i žena Justinu se čini vrlo realnom. “Premlad sam”, rekao je Biebs za francuske novine “Le Parisien” kad su ga upitali da li je spreman da zaprosi Selenu. “Jednog dana biću veren, kad za 5 ili 10 godina pronađem pravu osobu. To ne znači da Selena nije prava osoba, ubila bi me ako to kažem!”

Justin Bieber: “Još uvek sam premlad za brak” Ffnflynetukffbieberjusti

Mladi pevač i njegova devojka konstantno su u centru pažnje medija, ali on zna da je to u stvari potpuno normalno. “Da, nije lako biti javna ličnost, to je ono što sam želeo, tako da se moram nositi sa tim.” Jus ističe i da zbog promocije albuma često izgubi pojam o vremenu i prostoru. “Ponekad, pojma nemam gde sam. Kad sam u busu na turneji, probudim se i pitam ‘Gde smo sad’. Na sceni mi neko govori ‘U Arkanzasu smo’, tako da mogu da se proderem i kažem ‘Šta ima, Arkanzas?”

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pa nedavno je napunio 18,naravno da je premlad
Ponekad, pojma nemam gde sam. Kad sam u busu na turneji, probudim se i pitam ‘Gde smo sad’. Na sceni mi neko govori ‘U Arkanzasu smo’, tako da mogu da se proderem i kažem ‘Šta ima, Arkanzas?”
a za ovo mu verujem :3

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Istina..tek je napunio 18..imaće kad..

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Za brak da, ali fakultet ne. :p

Sexlena Hotmez.

Sexlena Hotmez.
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Ma sta ce mu bre brak u 18 godina. Naravno da mu ne treba.

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum