You are not connected. Please login or register

Justin Bieber zna da još uvek nije pravi muškarac: “Biće užasno kad počnem da se brijem”

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Justin Bieber zna da još uvek nije pravi muškarac: “Biće užasno kad počnem da se brijem” FFN_Bieber_Justin_Shop_FF7_081112_50856115
Justin je nedavno izjavio kako oseća da je odrastao, ali sad ipak priznaje da to baš i nije potpuna istina.
Justin Bieber zna da još uvek nije pravi muškarac: “Biće užasno kad počnem da se brijem” Ffnbieberjustinshopff708
Iako mnogim momcima brada počinje da raste još u osnovnoj školi, Justin je još uvek nema i kaže da je vrlo srećan zbog toga. “Mrzim brijanje”, rekao je Biebs za Vibe magazin. “Biće užasno kad budem morao svaki dan da se brijem”. Jus kaže i kako bi voleo da što duže izgleda mlado. “Moja mama izgleda prilično mlado a i moj tata, pa se nadam da ću i ja biti takav”, dodao je.
Justin Bieber zna da još uvek nije pravi muškarac: “Biće užasno kad počnem da se brijem” Ffnbieberjustinshopff708
Iako iza sebe ima milione Beliebera JB kaže da se ne oseća tako slavnim. “Šta u stvari znači ‘biti slavan’? Uopšteno, slava može da vas uništi, zato nikad i ne smete misliti da ste slavni. Kad ljudi počnu da se ponašaju kao da su slavni, onda krenu da gube kontrolu.” Mudre reči Jus!

Bravo.rs

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Dobro,on je jos normalan sa ponasanjem.

A za brijanje,ahh morat ce se priviknut. Ahh

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Upravu je...Ih..

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Super. Ne bih mogla živjeti bez saznanja da njemu brada još ne raste -.-
Mislim stvarno..

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Zamislite ga samo sa bradom....uzasno bi izgledao!
Mada ima 18 godina,kako to da mu jos ne raste brada?0.o

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

nora. wrote:Super. Ne bih mogla živjeti bez saznanja da njemu brada još ne raste -.-
Mislim stvarno..

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum