You are not connected. Please login or register

Beyonce i Jay-Z ne žele Kim Kardashian u svom okruženju

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Beyonce i Jay-Z ne žele Kim Kardashian u svom okruženju FFN_Kardashian_West_KET_042712_9026704

Ukoliko je Kim pomislila da će se preko Kanyea lakše sprijateljiti s popularnim bračnim parom, sigurno će biti razočarana.

Beyonce i Jay-Z ne žele Kim Kardashian u svom okruženju Ffnkardashianwestket0427

Jay-Z i Beyonce već su rekli Kanyeu kako ne žele ništa da imaju sa Kim. “Beyonce nije gubila vreme, pa je zabranila Kim pristup uskom krugu prijatelja”, prenosi insajder za magazin Heat. “Beyonce se druži sa Chrisom Martinom i Gwyneth Paltrow – oni su totalno druga liga.”

Beyonce i Jay-Z ne žele Kim Kardashian u svom okruženju Ffnkardashianwestket0427

“Beyonce ne želi da donese rijaliti šou u svoj lični život”, prenosi Hollywood.com. “Beyonce kakvu je svet zna i Beyonce/Jay-Z u privatnom životu su potpuno različiti a ona želi da tako i ostane.”

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Jao šta seru njih dvoje? 0.o
Mislim jasno mi je da žele da zaštite svoje sete,ali kamere nisu bukvalno uvijek uz Kim -.-

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ako je Kim niža klasa, oprosti, ali šta smo onda mi?
Seljaci koji plaćaju porez kako bi bogatiji mogli živjeti? Ajde, taman mi postane draga i sada ova izjava. Katastrofa.
Dobro, ne moraš se ti družiti sa svima, ali koliko lud moraš biti da nazoveš nekoga drugom klasom.
Eto, nisi ti ništa bolja od Kim kad se ovako ponašaš, dapače kim je u ovoj situaciji ispala puno veći čovjek od tebe!

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

~ hiatus wrote:Ako je Kim niža klasa, oprosti, ali šta smo onda mi?
Seljaci koji plaćaju porez kako bi bogatiji mogli živjeti? Ajde, taman mi postane draga i sada ova izjava. Katastrofa.
Dobro, ne moraš se ti družiti sa svima, ali koliko lud moraš biti da nazoveš nekoga drugom klasom.
Eto, nisi ti ništa bolja od Kim kad se ovako ponašaš, dapače kim je u ovoj situaciji ispala puno veći čovjek od tebe!
htedoh da napisxem skoro isto...koliko umisxljenih zvezda,prvo Christina Aquilera,sad Beyonce,ko je sledeci?-.-

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

~ hiatus wrote:Ako je Kim niža klasa, oprosti, ali šta smo onda mi?
Seljaci koji plaćaju porez kako bi bogatiji mogli živjeti? Ajde, taman mi postane draga i sada ova izjava. Katastrofa.
Dobro, ne moraš se ti družiti sa svima, ali koliko lud moraš biti da nazoveš nekoga drugom klasom.
Eto, nisi ti ništa bolja od Kim kad se ovako ponašaš, dapače kim je u ovoj situaciji ispala puno veći čovjek od tebe!

slazem se!

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum