You are not connected. Please login or register

Komentari na dnevnike...

+5
Nora
stella luna.
bionda ^^
∀phrodite.
Djavo.
9 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

26Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Sat Sep 22, 2012 1:03 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Hvala Kiki i hvala Alex :P

27Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Sun Sep 23, 2012 9:18 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Obo zadnje sa crnom udovicom lol!
Smejem se već pola sata kao luda.Slično smo ja i drugarica smislile (imale smo i budalu koja će nam pomoći da prenesemo telo,ako ti bude trebao,samo nam javi xD)
Imaš bujnu maštu xDD

28Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Mon Sep 24, 2012 5:32 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Hvala,drago mi je da sam te nasmejala :)

29Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Mon Sep 24, 2012 8:36 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

OMG! Patrik, svaka ti cast. Komentari na dnevnike... - Page 2 364988687 Snovi su ti sjajni, tj. masta ti je sjajna. Kao mali djavo si. Komentari na dnevnike... - Page 2 2578313619

btw.nisi jedina koja nadoknadjuje ekskurziju. Nama je razredna danas rekla da cemo nadoknadjivati ekskurziju, na koju, takodje jos uvek nismo otisli. Komentari na dnevnike... - Page 2 1920415962 bazi da ne odem. -.-'

https://weheartit.com/KrisVukovic

30Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Tue Sep 25, 2012 1:38 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Eto,barem neka uteha xD

31Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Tue Sep 25, 2012 5:56 pm

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Maki, odlican ti je uvod. Komentari na dnevnike... - Page 2 364988687

https://weheartit.com/KrisVukovic

32Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Tue Sep 25, 2012 8:09 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Maki,sviđa mi se uvof.;)
Računaj da ću ja čitati xD

33Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Tue Sep 25, 2012 9:50 pm

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Hvala :)

34Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Wed Sep 26, 2012 12:35 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Hahahaha,Maki tako sam se smejala za one pesmice ali ovo je pobedilo:
"Za crnogorski metabolizam mene boli tuki, ja zarijem glavu u jastuk i mislim na Uki."
Smejem se sama sa sobom kao kreten xD
E,da Kiki uvek zaboravim da ti kazem:Ono kad vam je onaj profesor objasnjavao koji prst cemu sluzi xD Hahahaha,taj covek je genije Komentari na dnevnike... - Page 2 364988687

35Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Wed Sep 26, 2012 5:05 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Da, znam... Samo sto je otisao u penziju.

https://weheartit.com/KrisVukovic

36Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Wed Sep 26, 2012 5:41 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

moram da pohvalim marija itamara specijal xDDDD

37Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Wed Sep 26, 2012 6:12 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ljudi,ja konacno napisala ono za moj rodjendan!Dva puta sam se zajebala i sve je nestalo.Lepo kazu,treca-sreca.
4 sata sam se zajebavala sa dnevnikom

38Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Wed Sep 26, 2012 6:32 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Divna si na slikama *.* .
I meni se tako maloprije sve izbrisalo xD

39Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Wed Sep 26, 2012 6:35 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Hvala :)
Uh,kako me to nervira...inace sad sam pocela da kopiram non-stop...napisem 10ak recenica i kopiram ih,i onda kako pisem na svakih 10ak recenica kopiram ceo tekst za slucaj da mi se izadje

40Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Fri Oct 05, 2012 2:44 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Jao,u zadnjem postu si me i rasplakala i nasmejala do suza.<3
Drino Andrić xD
i kompilacija hitova vaše razredne xD
I onaj deo sa RBD-om ♥

41Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Fri Oct 05, 2012 9:55 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Hahahaha,novi hit od razredne se zove:Epohalno vazno(zato sto to ona stalno govori xD)
Btw,sigurna sam da se dosta njih slaze za RBD

42Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Thu Oct 11, 2012 9:36 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Hahaha xD

43Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Sat Dec 01, 2012 9:18 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Tam kujo a daj mogla si onu romantičnu verziju još odužit ja se taman uživila xD Šalim se, super je, čekam onu drugu <3

http://kidnappedangel.tumblr.com/

44Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Sat Dec 01, 2012 12:11 pm

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ah,pa mogu ja da napisem i nastavak romanticne verzije ;)
A ovu zalosnu cete dobiti cim se zavrsi Prvi glas Srbije xD

45Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Sun Dec 02, 2012 4:57 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Nisam ni završila s čitanjem prve rečenice i već sam se odvalila xD
Sedim na WC solji

.Djole je bio golub u proslom zivotu.Nije ni cudo sto u sadasnjosti stalno ispusta golubove
Ubit' ćeš me :'''''''''D

Tam, piši nastavak one prve :3

http://kidnappedangel.tumblr.com/

46Komentari na dnevnike... - Page 2 Empty Re: Komentari na dnevnike... Sun Dec 02, 2012 5:22 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Hehe,pisacu-samo da smislim sta cu :3

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum