You are not connected. Please login or register

Rihannu ne dotiče mišljenje fanova: “Potpuno se isključim iz toga”

+2
Djavo.
Sky
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Rihannu ne dotiče mišljenje fanova: “Potpuno se isključim iz toga” Ri_008

RiRi kaže da joj nije nimalo zabavno da stalno sluša kritike na svoj račun, pa je odlučila da ih totalno ignoriše.

Rihannu ne dotiče mišljenje fanova: “Potpuno se isključim iz toga” Ri004

Rihanna čiji se izbor odeće, slike na Twitteru i ponašanja s muškarcima često preispituje kaže da joj smeta što je stalno na tapetu. “Ko želi da svaki dan svog života provede na tapetu? To nije zabavno”, rekla je. “Recimo da danas pojedem jabuku. 10 ljudi će reći da im se to sviđa, jedan će reći da mu se to ne sviđa. Sledećeg dana ću uraditi neke fotke, pet će reći da im se sviđa, pet da im se ne sviđa. Ne možete uraditi nešto samo zbog tuđe reakcije, jer ona nikad neće biti ista. Naučila sam da živim svoj život ne gledajući šta se dešava sa strane. U jednom trenutku sve je bilo strašno za mene.”

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pametno je sxto ignorisxe takve stvari zato sxto se od toga ne moze pobeci na drugi nachin...kritike su sastavni deo popularnosti

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

LoveSongs.They Kill Me wrote:Pametno je sxto ignorisxe takve stvari zato sxto se od toga ne moze pobeci na drugi nachin...kritike su sastavni deo popularnosti

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:Pametno je sxto ignorisxe takve stvari zato sxto se od toga ne moze pobeci na drugi nachin...kritike su sastavni deo popularnosti
Slažem se. :)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:Pametno je sxto ignorisxe takve stvari zato sxto se od toga ne moze pobeci na drugi nachin...kritike su sastavni deo popularnosti

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:Pametno je sxto ignorisxe takve stvari zato sxto se od toga ne moze pobeci na drugi nachin...kritike su sastavni deo popularnosti

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum