You are not connected. Please login or register

John Mayer: “Taylor Swift me je ponizila”

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

John Mayer: “Taylor Swift me je ponizila” SIPA_sipausa30061579_000013
Taylor je pesmu “Dear John” napisala o svom nekadašnjem dečku Johnu Mayeru, a on je tek sad rekao koliko mu je bilo neprijatno zbog toga.
John Mayer: “Taylor Swift me je ponizila” Sipasipausa3006157900000
John priznaje da se osećao poniženo kad je čuo pesmu. “Učinilo me je da se osećam užasno”, rekao je za Rolling Stone. “Nisam to zaslužio. Nisam uradio nešto čime bih to zaslužio. Bilo je stvarno bezveze s njene strane.” Jedan od stihova iz pomenute pesme glasi: “Dragi Johne, već sve vidim, bilo je pogrešno. Zar ne misliš da je 19 previše mlado da bi bilo izigrano tvojim mračnim igrama, kad sam te toliko volela.”
John Mayer: “Taylor Swift me je ponizila” Tsg-3
Ipak, roker tvrdi da nije imao pojma da je pevačica uopšte bila zaljubljena u njega, sve dok nije čuo album. “Nikad nisam dobio ni e-mail, nikad me nije zvala”, rekao je. “Sve me je dočekalo nespremnog i ponizilo me. Mislim, kako biste se vi osećali, kad vam je bilo loše, neko vas je gurnuo još niže?”
John Mayer: “Taylor Swift me je ponizila” Tsg-4
On kaže i da su Taylorine pesme inspirisane njenim ličnim životom “jeftine” i “glupe”. “Kao tekstopisac, mogu reći da je to jako jeftino pisanje. Znam da je ona sad velika zvezda, ne pokušavam da je poklopim, ali mislim da zloupotrebljavate svoj talenat kad protrljate ruke i kažete ‘Čekaj samo da vidiš ovo’. To su gluposti.”

izvor:bravo.rs

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Verujem da se osecao ponizeno

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ona je "umjetnik", a oni su skloni pretjerivanju..

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

~ hiatus wrote:Ona je "umjetnik", a oni su skloni pretjerivanju..

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:Verujem da se osecao ponizeno

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum