You are not connected. Please login or register

Razišli se Katy Perry i John Mayer

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Razišli se Katy Perry i John Mayer Empty Razišli se Katy Perry i John Mayer Thu Aug 23, 2012 9:10 pm

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Razišli se Katy Perry i John Mayer Kpijm-1

Dvoje popularnih muzičara zajedno su izlazili dva meseca, ali sad su odlučili da se rastanu, prenosi časopis Us Weekly.

Razišli se Katy Perry i John Mayer Kpijm-2

“Nju je to jako pogodilo”, jedan izvor prenosi za časopis. Kako stvari stoje, pevačica je želela da svoju vezu prikaže kao neobaveznu, ali njene reakcije reakcije potvrđuju da to nije bila istina. “Ona se pretvarala da stvari nisu bile ozbiljne sa Johnom, ali povređena je”, dodaje drugi izvor.

Razišli se Katy Perry i John Mayer Kpijm-3

Par je poslednji put zajedno viđen 11. avgusta i tad se činilo da njihova ljubav cveta. Na kraju, John je potvrdio status srcelomca, jer je pre Katy već povredio Jennifer Aniston, Jessicu Simpson i Taylor Swift.

bravo.rs

https://weheartit.com/KrisVukovic

2Razišli se Katy Perry i John Mayer Empty Re: Razišli se Katy Perry i John Mayer Thu Aug 23, 2012 10:46 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

On je poznat kao ženskaroš pa me to ne čudi, ali žao mi je Katy :/

3Razišli se Katy Perry i John Mayer Empty Re: Razišli se Katy Perry i John Mayer Fri Aug 24, 2012 12:06 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Bas mi je zao :(

4Razišli se Katy Perry i John Mayer Empty Re: Razišli se Katy Perry i John Mayer Fri Aug 24, 2012 12:42 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

nora. wrote:On je poznat kao ženskaroš pa me to ne čudi, ali žao mi je Katy :/

5Razišli se Katy Perry i John Mayer Empty Re: Razišli se Katy Perry i John Mayer Mon Sep 10, 2012 3:27 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum