You are not connected. Please login or register

Cheryl Cole polaskana optužbama: “Zvučim toliko dobro da misle kako samo otvaram usta”

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Cheryl Cole polaskana optužbama: “Zvučim toliko dobro da misle kako samo otvaram usta” CC24

Mnogi su napali Cheryl zbog njenog nastupa povodom jubileja kraljice Elizabethe Druge, ali ona kaže da je to za nju kompliment.

Cheryl Cole polaskana optužbama: “Zvučim toliko dobro da misle kako samo otvaram usta” Cc19

28-godišnjakinja insistira na tome da uvek peva uživo i da je ljudi napadaju jer joj glas zvuči toliko dobro. “Ako mislite da zvučim toliko dobro jer u stvari samo otvaram usta, ja sam srećna, shvatam to kao kompliment” rekla je pevačica za BBC.

Cheryl Cole polaskana optužbama: “Zvučim toliko dobro da misle kako samo otvaram usta” Cc21

Cheryl kaže i da svi koji vole njenu muziku moraju da se zahvale will.i.am.u, koji ju je ubedio da gradi solo karijeru. “Will mi je rekao, ‘Znaš da treba da snimiš ploču, zar ne?’ Ja sam mu rekla ‘Ne želim to, ne još.’ On je nastavio da me ubeđuje ‘Mislim da bi trebala, moraš to. Želim da budem uključen u to’, rekao je. I zaista je bio uključen od prvog dana. Prvu solo pesmu snimila sam sa Willom.”

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pa dobro,ako je istina da uvek peva uzivo onda je super sxto ljudi misle da peva na playback
Mada nisam basx ubedjena da uvek peva uzivo

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ja mislim da ona pjeva uživo.
A šta i da ne pjeva,velika stvar.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa ako pjeva dobro, ali nijednu od svojih "velikih pjevačkih sposobnosti" nije pokazala kad je otpjevala onu pjesmu na koncertu u čast kraljici Elizabeti ili što je to već bilo :P

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum