You are not connected. Please login or register

Kakav dar za rođendan: Kim kupila Kanyeu Lambo vredan 750.000 dolara

+2
Djavo.
Sky
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Kakav dar za rođendan: Kim kupila Kanyeu Lambo vredan 750.000 dolara Kim-Kardashian-@-Rehab-Sundays-in-Las-Vegas-JUNE-3-2012_26

Kad Kim nekog voli, onda joj novac ne znači ama baš ništa. To je potvrdila častivši Kanye Westa basnoslovno skupim Lamborghini Avendadorom.

Kakav dar za rođendan: Kim kupila Kanyeu Lambo vredan 750.000 dolara 2012-lamborghini-aventad

Prelepi crni sportski auto neverovatno je redak i vredan čak 750.000 dolara, a vremenom će mu cena samo rasti. Ovo je još jedna potvrda da je par u velikoj ljubavi, a priča se kako već traže lokaciju gde bi živeli zajedno. Kanye je trenutno na evropskom delu “Watch the Throne” turneje, a Kim je doletela u Dablin samo kako bi mu uživo čestitala 35. rođendan.

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Awww,a basx slatko ^^ vidi se da ga ona voli :3 mada je stvarno preskup auto
Meni se visxe svidja sxto je dosxla u Dablin samo da bi mu chestitala rodjendan :3

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:Awww,a basx slatko ^^ vidi se da ga ona voli :3 mada je stvarno preskup auto
Meni se visxe svidja sxto je dosxla u Dablin samo da bi mu chestitala rodjendan :3

slazem se

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

LoveSongs.They Kill Me wrote:Awww,a basx slatko ^^ vidi se da ga ona voli :3 mada je stvarno preskup auto
Meni se visxe svidja sxto je dosxla u Dablin samo da bi mu chestitala rodjendan :3

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Kako lijepo. Vidi se da su zaljubljeni. Auto je predobar ^^

Анђела^^

Анђела^^
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Aa kupi i menii. :D

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum