You are not connected. Please login or register

Rihanna kupila neverovatnu kuću od 12 miliona dolara (fotke!)

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

 Rihanna kupila neverovatnu kuću od 12 miliona dolara (fotke!) Rihanna-house-1218124

Rihanna ima sjajnu godinu iza sebe, pa je odlučila da se počasti i kupi sebi novi dom u Kaliforniji.

 Rihanna kupila neverovatnu kuću od 12 miliona dolara (fotke!) Rihanna-house-1218121

 Rihanna kupila neverovatnu kuću od 12 miliona dolara (fotke!) Rihanna-house-1218122

 Rihanna kupila neverovatnu kuću od 12 miliona dolara (fotke!) Rihanna-house-1218122a

24-godišnja pevačica kupila je neverovatnu vilu za čitavih 12 miliona dolara a ona uključujue sedam spavaćih soba i devet kupatila. Koliko je oduševljena svojim novim imanjem, RiRi je najbolje objasnila svojim tvitom: “Bukvalno se budim svako jutro u pola šest ujutro i gledam u svoj bazen dok sunce izlazi! Samo čekam! To je moj život.”

 Rihanna kupila neverovatnu kuću od 12 miliona dolara (fotke!) Rihanna-house-1218123

 Rihanna kupila neverovatnu kuću od 12 miliona dolara (fotke!) Rihanna-house-1218125

 Rihanna kupila neverovatnu kuću od 12 miliona dolara (fotke!) Rihanna-house-1218126

Naravno, ni veliki bazen nije običan već ima mehanizam kojim od vode pravi atraktivne lukove. RiRi je sigurno oduševljena i što njena nova kuća raspolaže sa čak 20 parking mesta – idealno u slučaju da pozove svoje prijatelje na žurku, što će sigurno uskoro učiniti!

 Rihanna kupila neverovatnu kuću od 12 miliona dolara (fotke!) Ri-house-1218121

 Rihanna kupila neverovatnu kuću od 12 miliona dolara (fotke!) Ri-house-1218122

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Dobro se pocastila xD
Bas je lepa kuca :D

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Wow!

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Arhiva.

https://weheartit.com/KrisVukovic

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum