You are not connected. Please login or register

Kristen i Rob: Šta je istina?

+4
stella luna.
-wildone-
gotcha.
∀phrodite.
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Kristen i Rob: Šta je istina? Empty Kristen i Rob: Šta je istina? Fri Jul 27, 2012 9:55 pm

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Kristen i Rob: Šta je istina? 1

Prošlo je nekoliko dana od skandala kada je otkriveno da je Kristen Stewart prevarila Roberta Pattinsona sa režiserom filma Snežana i lovac, Rupertom Sandersom.

Internetom kruže razne verzije priče, a čim je Stewartova objavila javno izvinjenje, tabloidi su krenuli da posmatraju priču iz mnogo uglova i kreiraju raznorazne tračeve. Robert Pattinson napustio je kuću u kojoj je živeo sa Kristen, dok se Sanders izvinio svojoj ženi i deci. Sajt Gossip Cop došao je do sledećih saznanja:

1. Kristen i Rupert su se sastali u poslednjih nekoliko nedelja – ne tokom snimanja filma Snežana i lovac.

2. Uprkos raznoraznim špekulacijama, nisu imali seks.

3. Sanders je sada fokusiran na rešavanje problema u braku sa Liberty Ross a kako je naveo u saopštenju, ovo je jedna od težih životnih situacija za njih.

4. Iako je Kristen po prvi put otvoreno iskazala svoju ljubav prema Pattinsonu i javno se izvinila, Rob smatra da je obmanut, veoma je uznemiran, a i dalje nije spremna da razreši ovu situaciju u direktnom razgovoru sa Stewart.

Da li biste vi voleli da se Kristen i Robert pomire ili ne?

Izvor:Tracara

https://weheartit.com/KrisVukovic

2Kristen i Rob: Šta je istina? Empty Re: Kristen i Rob: Šta je istina? Fri Jul 27, 2012 10:31 pm

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

NIJE BILO INTIMNIH ODNOSA, TE NIJE BILO NI PREVARE. -.-
Pomiriće se. Samo im treba vreme.

http://kazandmatt.tumblr.com

3Kristen i Rob: Šta je istina? Empty Re: Kristen i Rob: Šta je istina? Sat Jul 28, 2012 12:43 am

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa ja bih volela,ali ipak ne moze tako lako prevara da se oprosti

4Kristen i Rob: Šta je istina? Empty Re: Kristen i Rob: Šta je istina? Sat Jul 28, 2012 2:15 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ja bih jaako volela da se pomire.<3
Što kaže Dora,nije bilo odnosa,danas se svak ljubi sa svakim xD

5Kristen i Rob: Šta je istina? Empty Re: Kristen i Rob: Šta je istina? Sat Jul 28, 2012 2:36 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ja bi bas volela da se pomire
i ako je istina da nije bilo odnosa onda to nije prevara :)

6Kristen i Rob: Šta je istina? Empty Re: Kristen i Rob: Šta je istina? Sat Jul 28, 2012 6:52 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ja bas mislim da je emocionalna prevara mnogo gora od sexualne...a ona je povredila njegova osecanja...
Sta,kao vama ne bi bilo krivo da vidite svog decka/devojku kako se ljubi ili je blizak sa nekim drugim?

7Kristen i Rob: Šta je istina? Empty Re: Kristen i Rob: Šta je istina? Mon Jul 30, 2012 1:18 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ja nekako ne vjerujem da nije bilo seksa. Realno, oni su dvije odrasle osobe. Što su mogli raditi? Gledati se? :P Jok. ;)

Btw. Slažem se s Tamarom.

8Kristen i Rob: Šta je istina? Empty Re: Kristen i Rob: Šta je istina? Tue Jul 31, 2012 8:19 am

•Just.Me•

•Just.Me•
So, you're new here?
So, you're new here?

nora. wrote:Ja nekako ne vjerujem da nije bilo seksa. Realno, oni su dvije odrasle osobe. Što su mogli raditi? Gledati se? :P Jok. ;)

Btw. Slažem se s Tamarom.

Agree. :P

9Kristen i Rob: Šta je istina? Empty Re: Kristen i Rob: Šta je istina? Sun Aug 05, 2012 2:03 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum