You are not connected. Please login or register

VIDEO: Michael Madsen pretukao Justina Biebera

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

VIDEO: Michael Madsen pretukao Justina Biebera 91a7d660-c1e3-48a6-a5d3-f592e652dc80

Mladi pjevač u novom spotu pokazao je da može podnijeti dobre batine, i to od Madsena koji mu glumi oca


Čini se da je Justin Bieber uspio snimiti video spot za sve - i za fanove i za one koji ga mrze. Kako smatra Huffington Post, Bieber je u spotu za svoj posljednji singl As Long As You Love Me pokazao zašto ga je časopis Rolling Stone prozvao "zgodnim, spremnim i punoljetnim".

Bieber u ovom spotu ulijeće u odraslost, jureći ulicama LA-a, ljubeći se sa svojom televizijskom djevojkom, a na kraju ga brutalno pretuče Michael Madsen. Pričajući priču o tragičnoj tinejdžerskoj ljubavi, u As Long As You Love Me Bieber glumi sina nasuprot Madsenu, ocu koji pokušava kontrolirati sinov život. Scena tučnjave na kraju vas tjera da čak navijate za Biebera, kada vidite velikog Madsena kako tuče nekog puno manjeg od sebe. No, samu scenu možda nije najugodnije gledati, ako se zna da Madsen uhićen u ožujku nakon sukoba sa svojim sinom tinejdžerom, te je optužen za nasilje nad djecom.



Ovo nije prvi put da Bieber glumi da je pretučen, jer se prije nekoliko mjeseci slikao za naslovnicu magazina Complex prekriven masnicama.

Izvor:MojTV

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Među onima sam koji ne gledaju Justinove spotove kako mu ne bi povećali broj pregleda. :P Tako da spot ne ću pogledati, ali pjesmu znam i da je ne pjeva on čak bi mi bila dobra. :)

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

i spot i pjesma su fantastični :)

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ne glumi on njemu oca,nego devojci xD :p

Spot je savrsen,kao i pesma

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum