You are not connected. Please login or register

Michael Madsen priznaje da nije uživao u premlaćivanju Justina Biebera

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Michael Madsen priznaje da nije uživao u premlaćivanju Justina Biebera SIPA_sipausa30039997_000005

U svom novom spotu Justin dobija žestoke batine od glumca koji se proslavio filmom “Ulični psi”, a on priznaje da uopšte nije uživao u toj sceni.

Michael Madsen priznaje da nije uživao u premlaćivanju Justina Biebera Jbface585

Govoreći o radu sa Bieberom, Madsen je za MTV News rekao: “Nisam baš uživao lupajući ga. Da se ponašao kao derište mislim da bih uživao u svemu. Ali on je zapravo bio potpuno suprotno od toga. Bio je pun poštovanja prema meni. Mislim da je zaista želeo da ovo dobro ispadne. Ne mislim da je samo odrađivao posao. Mislim da sam dovoljno dugo u ovom poslu da bih mogao da primetim da li neko ne radi svoj posao ili ga shvata ozbiljno.”

Michael Madsen priznaje da nije uživao u premlaćivanju Justina Biebera Sipasipausa3003999700000

“Od ranog jutra znao sam da je on ozbiljan. Želeo je da sve ispadne dobro. Tražio je baš dobar auto, Charger iz 1968. godine. Video sam kola ispred kuće i pomislio ‘Vau, nadam se da je to moje’. Ali, strpali su me u Rollce Royca, nije ni to loše.”

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Hahah :) Dobro,na kraju je spot ispao savrseno<3

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Haha xD Ja bih uživala u svemu za šta me plate XD

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Hahahaha ja bi uživala da sam na njegovom mjestu :P

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum