You are not connected. Please login or register

Miley Cyrus zbog Liama napušta muziku?

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Miley Cyrus zbog Liama napušta muziku? Empty Miley Cyrus zbog Liama napušta muziku? Fri Aug 31, 2012 7:27 am

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Miley Cyrus zbog Liama napušta muziku? Miley_cyrus_out_and_about_philadelphia_aug_g6YT3xw
Miley Cyrus zbog Liama napušta muziku? Mileycyrusoutandaboutphi

Američki tabloidi prenose kako bi Miley mogla da na duže vreme napusti muzičku scenu jer želi da vreme provodi sa svojim verenikom.
Miley je odavno počela rad na novom albumu, ali čini se da on nikako ne napreduje. Umesto da se posveti snimanju pesama, ona vreme uglavnom provodi sa Liamom, prateći ga po gradovima u kojima snima svoje filmove. “Znate kakva je Miley, ona ima svoj pretrpan radni raspored i radi ono što hoće. Ona je sad uzela odmor kako bi bila sa Liamom i to joj je trenutno glavna briga, usredsređenost na Liama i njihovu vezu”, prenosi jedan izvor za HollywoodLife.
Miley smo prethodnih nedelja i meseci mogli da vidimo na snimanju Liamovih filmova “Empire State” i “Paranoia”, tako da ova informacija deluje prilično realistično. Ipak, nadamo se da je reč o kraćoj pauzi pa da će se Miley uskoro vratiti u studio, možda i pre nego što počne snimanje epizoda za seriju “Dva i po muškarca”.

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ne verujem da je povod Liam.

http://annicaphotography.tumblr.com/

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Bolje joj je da snima taj album,nego da se šeta po Americi.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ona je sad uzela odmor
Molim vas ne nasmijavajte me. Ona je već godinu dana na odmoru. Ja mislim da se treba držati muzike jer glumit očitno ne zna. ;)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ja mislim da je lepo sto zeli da provodi vreme sa deckom,logicno je,zaljubljena je i voli ga ali ne treba da napusta karijeru zbog njega...inace slazem se sa Norom da definitivno treba da se posveti samo muzici
Ipak drago mi je da je dobila ulogu u seriji,jer ce joj pomoci u daljoj karijeri posto je sada u centru paznje samo zbog frizure

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum