You are not connected. Please login or register

Miley Cyrus: Plava i prelepa na 2012 MTV VMA

+4
Nora
Marco.Essential♥
love.kills♥
stella luna.
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Miley Cyrus: Plava i prelepa na 2012 MTV VMA Miley-cyrus-vmas-2012-2
Miley zna kako da se prošeta crvenim tepihom, pa ni noćas na dodeli MTV VMA nije razočarala svojom pojavom.
Miley Cyrus: Plava i prelepa na 2012 MTV VMA Miley-cyrus-2012-mtv-vid
Miley Cyrus: Plava i prelepa na 2012 MTV VMA Miley-cyrus-2012-mtv-vid
Na putu ka Stejpls centru gde se ceremonija održavala, Miley je pozirala za fotografe prikazujući svoju novu frizuru, dok je na sebi imala provokativnu crnu svilenu haljinu. Miley ove godine nije bila u konkurenciji za neku od nagrada, ali je imala zadatak da proglasi jednog od pobednika večeri.
Miley Cyrus: Plava i prelepa na 2012 MTV VMA Miley-cyrus-mtv-music-vi
Miley Cyrus: Plava i prelepa na 2012 MTV VMA Miley-cyrus-vmas-20124

Bravo.rs

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Predivna je *_*

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Baš je bila slatka.:))

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pi na što ličiii,preružna je,užas.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Miley i "prelijepo" nemaju šta raditi u istoj rečenici. Pa vi sada udarite po minusima ;))

Osim toga. Frizuru je prekopirala od Pink.

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

nora. wrote:Miley i "prelijepo" nemaju šta raditi u istoj rečenici. Pa vi sada udarite po minusima ;))

Osim toga. Frizuru je prekopirala od Pink.

Eto ti plusić,potpuno si upravu Miley Cyrus: Plava i prelepa na 2012 MTV VMA 364988687

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Josipa. wrote:
nora. wrote:Miley i "prelijepo" nemaju šta raditi u istoj rečenici. Pa vi sada udarite po minusima ;))

Osim toga. Frizuru je prekopirala od Pink.

Eto ti plusić,potpuno si upravu Miley Cyrus: Plava i prelepa na 2012 MTV VMA 364988687
I od mene jedan.
Upropastila se.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pa dobro,mozda nekima Miley ovde nije prelepa ali nekim drugim osobama jeste...svako ima svoj ukus i svakome izgleda drugacije -.- Koliko puta to treba da se ponovi????-.- Da,Nora dala bih ti 10 minusa da mogu posto ovo sto sam napisala gore nisi uzela u obzir
Ja sam recimo poludela kad sam videla ove slike...meni je ovde PREDIVNA *.* Izabrala je dobru haljinu koja joj FENOMENALNO stoji *.* i frizura joj je odlicna,obozavam takve frizure <3

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Pa dobro,mozda nekima Miley ovde nije prelepa ali nekim drugim osobama jeste...svako ima svoj ukus i svakome izgleda drugacije -.- Koliko puta to treba da se ponovi????-.- Da,Nora dala bih ti 10 minusa da mogu posto ovo sto sam napisala gore nisi uzela u obzir
Ja sam recimo poludela kad sam videla ove slike...meni je ovde PREDIVNA *.* Izabrala je dobru haljinu koja joj FENOMENALNO stoji *.* i frizura joj je odlicna,obozavam takve frizure <3
SLažem se *____________*
Ja ovakve frizure ne volim, al' na Miley ODLIČNO STOJI :D :D :D :D :D
Najbolji je novi shoot što je uradila sad za svoju stranicu www.mileycyrus.com

Miaa_____♥

Miaa_____♥
Dizajner
Dizajner

Meni Miley npr. na ovim slikama nije nesto predivna, i slazem se da joj je ljepsa duga kosa naravno, ali blatiti po osobi stvarno nije u redu. Vidjela bih vas bi li dali svoju kosu za djecu kojoj treba pomoc makar unakazili sebe? Eto tu se pokazuje ljepota, ne samo ovako. I nije da sam Miley fan,ali mi smetaju ovakvi komentari, izmite malo u obzir zasto je tako kako je. I Tamara ima potpuno pravo, nekome se sviđa, nekome se ne sviđa i to je kraj rasprave i tu ide točka. I naravno: Norini, Josipini i slicni minusići:)

P.S.-da ne izlrtim totalno iiz teme, nije bila savrsena, frizura joj nije odlicna, ali blatiti je bespotrebno.

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Odvratna je.
BTW, žalosno je što se na humanost pokušava podvući publici pod kožu, ta priča o doniranju kose je čista glupost, ko zna zašto se i kako ona oljiljala ovako. Eto nam nove Britni.

Nora je takođe izrazila svoje mišljenje, a ako se toliko mišljenja poštuju, šta lupate minuse jedna drugoj ?
Tamara hani žao mi je Miley Cyrus: Plava i prelepa na 2012 MTV VMA 3444879605

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Miaa_____♥ wrote:ali blatiti po osobi stvarno nije u redu.
HAHAHHAHAH kaže se "blatiti osobu" xP

U redu, slažem se s vama. Svatko ima pravo na svoje mišljenje, bla, bla, uvijek iste priče, ali ako je tako pitam ja vas: Zašto onda lupate minuse kada se netko ne slaže s vama? Ne samo u ovoj temi nego u bilo kojoj?!

Osim toga, slažem se s Margitom. Ona je napravila dobro djelo. Moda ta kosa stvarno je bila donirana, ali ovdje je riječ o njenom izgledu na dodjeli MTV VMA, ne o tome kakva je ona osoba. Znači, ja ne ču sigurno reči da je ona prelijepa, samo zato što je donirala kosu, jer nije.

I još nešto za kraj. Osobno bih da se reputacija makne jer vi ne "udarate" pluseve minuse zbog nekog stvarno razloga, skupljate ih. Mislim WTF? Čemu onda reputacija?

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Pa dobro,mozda nekima Miley ovde nije prelepa ali nekim drugim osobama jeste...svako ima svoj ukus i svakome izgleda drugacije -.- Koliko puta to treba da se ponovi????-.- Da,Nora dala bih ti 10 minusa da mogu posto ovo sto sam napisala gore nisi uzela u obzir
Ja sam recimo poludela kad sam videla ove slike...meni je ovde PREDIVNA *.* Izabrala je dobru haljinu koja joj FENOMENALNO stoji *.* i frizura joj je odlicna,obozavam takve frizure <3

Potpuno se slažem sa tobom.
Meni će ona biti divna kako god izgledala.<3

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Ne brini Nora, meni je ovde čast dobiti minus Miley Cyrus: Plava i prelepa na 2012 MTV VMA 3268751438

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Am,nisam ja prva lupala minuse...ja nisam lupila nikome minus

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Oprosti Tamara ali što hoćeš reći? Da sam je svima vama dala minuse? Ne, ja nisam dala niti jedan minus u ovoj temi, a to jesi li ti meni lupila minus ili ne, ne znam. Jer si prije rekla da da, a sada da ne ;)

I opet se slažem sa Margitom. Ovdje mi je čast dobiti minus jer znam da stojim iza onoga što sam rekla. Gore sam napisala i ponoviti ću. Svi vi ovdje propagirate "svatko ima pravo na svoje mišljenje" sada vas opet pitam. Zašto onda udarate minuse kada se netko ne slaže s vama? Eto, samo pitam. Isto sam napravila i u gornjem postu i očito je nekima i to smetalo, ali nije bitno. Nema se smisla s vama ovdje raspravljati ;D



Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum