You are not connected. Please login or register

Bieber ne želi da bude još jedna teen zvijezda!

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Bieber ne želi da bude još jedna teen zvijezda! Justin-bieber1

Iako mu mnogi predviđaju instant slavu, Justin Bieber želi da ih razuveri i da im dokaže da nisu u pravu. 18-ogodišnji Justin izjavio je da želi dugogodišnju karijeru, te da ne želi da ga publika i kritika smatraju za samo još jednog u seriji simpatičnih teen idola.

“Ova turneja je moja šansa da stvari podignem na jedan viš nivo. Nikada nisam više vremena proveo na probama, ali želim da ova turneja bude jednostavno savršena. Želim da to bude poseban događaj, posebno iskustvo. Svakog dana vežbam sa ličnim trenerom, na probama sam svaki dan. Želim da ljudi pogledaju nastup na ovoj turneji i kažu- wow, ovako nešto nismo očekivali”, rekao je Justin u intervjuu za magazin USA Today o svojoj predstojećoj turneji Believe.

Inače, dečko Selene Gomez otkrio je da se za turneju priprema gledajući snimke nastupa svog idola Michaela Jacksona.

Izvor: Tračara.com

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

E pa Justine,jesi.
Ali,ko zna.Možda on dugo opstane.

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

A šta bi hteo da budeš,Freddie Mercury ? Ćuti i uživaj dok su još postoje osobe zaluđene tobom, a mi ostali ćemo da čekamo u zasedi da se te osobe opamete Bieber ne želi da bude još jedna teen zvijezda! 4100481681

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Margita wrote:A šta bi hteo da budeš,Freddie Mercury ? Ćuti i uživaj dok su još postoje osobe zaluđene tobom, a mi ostali ćemo da čekamo u zasedi da se te osobe opamete Bieber ne želi da bude još jedna teen zvijezda! 4100481681
Klinac se umislio malo vise ;)

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ahaha jeste,udarila mu slava u glavuu:D

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Margita wrote:A šta bi hteo da budeš,Freddie Mercury ? Ćuti i uživaj dok su još postoje osobe zaluđene tobom, a mi ostali ćemo da čekamo u zasedi da se te osobe opamete Bieber ne želi da bude još jedna teen zvijezda! 4100481681

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum