You are not connected. Please login or register

Taylor Swift obožava Justina Biebera: Priznaje da joj “Boyfriend” ne izlazi iz glave”!

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Taylor Swift obožava Justina Biebera: Priznaje da joj “Boyfriend” ne izlazi iz glave”! Tsg-2
Taylor je toliko oduševljena pesmom Justina Biebera da je to morala da podeli sa svojim fanovima na Twitteru.
Taylor Swift obožava Justina Biebera: Priznaje da joj “Boyfriend” ne izlazi iz glave”! Tsg
“Taj deo ‘Boyfrienda’ koji ide ‘Spend a Week with your boy, I’ll be calling you my girlfriend’ mi je u glavi već 9 sati.” Ovu poruku primetio je i sam Biebs, pa ju objavio i na svom Twitteru, kako bi je videle na desetine miliona njegovih fanova. Taylor je trenutno u srećnoj vezi sa Conorom Kennedyjem a par je nedavno viđen u jednom restoranu u blizinini Conorove škole u Masačusetsu. Kako prenosi jedan izvor, par je bio “vrlo srećan i ljubazan” za vreme večere. “Bila je vrlo draga” rekao je insajder za časopis People.

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lepo :)

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Lijepo.;)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pa dobro,super...i meni se ta pesma jedno vreme vrtela non-stop u glavi,stvarno je zarazna ;)

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ahaha,slatko:D

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Sramota me priznati, ali i meni je jedno vrijeme bila stalno u glavi. Čak sam je i pjevušila :PP

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum