You are not connected. Please login or register

One Direction: Momenti za pamćenje u 2012. po izboru fanova

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

One Direction: Momenti za pamćenje u 2012. po izboru fanova Ffnonedirectiongg1113125

Armija Directionera na svojim Twitter nalozima danima se priseća prethodnih 12 meseci u životima petorice članova benda, a evo i o čemu najčešće pišu.

Nezaobilazna tema svakako su Haylor, odnosno veza Taylor Swift i Harryja Stylesa, a većina Directionera najviše žali zbog svađa koje su nastale zbog toga. Jedna od obožaveteljki tako je napisala: “Sećanje na vreme kad nije bilo ‘Haylor’ drame, Harry je stalno bio sa momcima a Directioneri i Swiftiji nisu se svađali.”
Mnogi fanovi objavili su i citate članova benda, pa i Louisovu izjavu: “Otkako sam rekao da volim šargarepe, dobio sam tonu šargarepa. U tom slučaju, da kažem kako volim i lamborginije.” Mnogi nisu zaboravili ni diskusiju momaka o tome kakve oči vole kod devojke. “Volim devojke sa braon očima”, rekao je Niall a Liam je dodao: “Ja volim devojke sa plavim očima.” Harry je otkrio da nije probirljiv, izjavivši: “Ja volim devojke koje imaju dva oka.” Šta je na tebe ostavilo najveći utisak u vezi One Directiona u 2012. godini?

bravo.rs

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Arhiva.

https://weheartit.com/KrisVukovic

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum