You are not connected. Please login or register

Najbolji momenti Oskara 2012!

+4
Draco's bitch ♥
Djavo.
stella luna.
bloodless.Queen
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Najbolji momenti Oskara 2012! Empty Najbolji momenti Oskara 2012! Mon Feb 27, 2012 11:01 am

bloodless.Queen

bloodless.Queen
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Najbolji momenti Oskara 2012! Oskar-momenti
Dodela nagrada Oskar nije poznata samo po velikim glumačkim imenima i odličnim filmovima, već i po nezaboravnim govorima, gegovima i šalama. Pogledajte neke od najzanimljivijih ali i najsmešnijih događaja sa sinoćnje ceremonije.

Glumica Meryl Streep, koja je osvojila nagradu za najbolju glumicu, a ujedno je i glumica koja je najviše puta nominovana za ovu nagradu, našalila se na račun svih onih koji su bili protiv njene nominacije.

Sacha Baron Kohen je u ulozi Diktatora prošetao crvenim tepihom, i po voditelju Ryanu Seacrestu prosuo ono što je nazvao pepelom pokojnom diktatora Severne Koreje, Kim Jonga II.

Emma Stone je iskazala svoje oduševljenje time što je po prvi put prezenter na Oskarima – i do suza nasmejala publiku.

Angelina Jolie je tokom prezentovanja nagrade za najbolji scenario stala na vrlo čudnovat način, a njena noga je nekoliko sati kasnije postala pravi hit na internetu.

Ko je, po vašem mišljenju, ostavio najveći utisak sinoć?

izvor: tračara.com

http://bloodlessqueen.tumblr.com/

2Najbolji momenti Oskara 2012! Empty Re: Najbolji momenti Oskara 2012! Mon Feb 27, 2012 9:06 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Lijepo.(:

3Najbolji momenti Oskara 2012! Empty Re: Najbolji momenti Oskara 2012! Tue Feb 28, 2012 2:58 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ok,lepo

4Najbolji momenti Oskara 2012! Empty Re: Najbolji momenti Oskara 2012! Tue Feb 28, 2012 4:12 am

Draco's bitch ♥

Draco's bitch ♥
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Jao gledala sam, znaci probudila sam se u pola 3 ujutru, da bi gledala xD
Onaj poljubac Georga Clonney- ja i Billya Crystal-a hahaha xD
Onda ono kad su se zajebavala za onaj film Carobnjak iz Oza haha umrla sam xD
Rovert Downey Jr. kad je izasao *___*
Emma Stone kraljica ^^
I Ben Stiler pokidao ^^
Andjelina Dzoli smaracica veka xD
I ono Kad Meryl Streep dobije Oscara najbolje definitivno, gledala sam repirzu Oscara samo da to opet vidim ^^

5Najbolji momenti Oskara 2012! Empty Re: Najbolji momenti Oskara 2012! Tue Feb 28, 2012 6:49 am

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Meryl Streep "Kad sam cula svoje ime, mogla sam da cujem celu Ameriku kako govori 'O nee,opet ona', mada bas me briga" xDD koja carica xDD

6Najbolji momenti Oskara 2012! Empty Re: Najbolji momenti Oskara 2012! Tue Feb 28, 2012 10:37 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nisam još gledala Oskare ali danas hoću. Iako radi samo jedan video od svih ovih gore..:p

7Najbolji momenti Oskara 2012! Empty Re: Najbolji momenti Oskara 2012! Thu Mar 01, 2012 3:04 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

lepo

8Najbolji momenti Oskara 2012! Empty Re: Najbolji momenti Oskara 2012! Fri Mar 09, 2012 3:36 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum