You are not connected. Please login or register

Miley Cyrus - Wrecking Ball

+2
stella luna.
Demigod
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Miley Cyrus - Wrecking Ball Empty Miley Cyrus - Wrecking Ball Mon Sep 09, 2013 7:19 am

Demigod

Demigod
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

2Miley Cyrus - Wrecking Ball Empty Re: Miley Cyrus - Wrecking Ball Tue Sep 10, 2013 1:26 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Pesma je PREPRESAVRŠENA ♥
Spot mi se isto jako sviđa sem drljanja o čekić ili šta već haha
Njene oči u spotu omagash

3Miley Cyrus - Wrecking Ball Empty Re: Miley Cyrus - Wrecking Ball Tue Sep 10, 2013 5:20 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Pesma mi je PRELEPOTA
Znači ono oduševljena, bez teksta me ostavila.
Spot mi je bio ok, dok je nisam videla golu. Mislim da to stvarno nije primerno njenim godinama, uništava svoj život, kao neka kurvetina se tamo ljulja na onome gola, i ono liže ili šta već radi s onim čekićem(ljubi ga???). Ostalo mi je ok.

https://weheartit.com/KrisVukovic

4Miley Cyrus - Wrecking Ball Empty Re: Miley Cyrus - Wrecking Ball Tue Sep 10, 2013 6:08 am

Demigod

Demigod
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaljubila sam se u pjesmu od kad sam je prvi put cula <3 Stvarno je predivna....Rijeci,glazba...Ma sve.Doslovno sam je slusala otvorenih usta. Iiiii onda je dosao spotttt. Sto kaze Kika meni se svidjeo spot kad je poceo. Pomislila sam :"Ajme spot je divannn,napokon Miley,napokon." Iii onda je vidim golu na onoj kugli wtf o.O I onda lize i ljubi..Cekic?Really? Jel zna ona koliko to bakterija ima xD

5Miley Cyrus - Wrecking Ball Empty Re: Miley Cyrus - Wrecking Ball Tue Sep 10, 2013 10:17 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Slazem se s vama,pesmu sam cula jos odavno i zaljubila sam se u nju.Mislim da je ovo cak njena pesma sa najlepsim tekstom i ja se skroz pronalazim u njemu.A sto se tice spota koncept je savrsen.Sve je odlicno osmisljeno i moram reci da sam bila dirnuta jer u nekim trenutcima izgleda stvarno potreseno.Jedino mi se nije svidelo lizanje cekica,apsolutno mi nije jasno cemu to?Ne smeta mi sto je gola iz dva razloga a prvi je da mi se to nekako uklapa u ostatak price a drugo zasto svi kritikuju samo nju zbog golotinje?Mislim Lady Gaga,Rihanna,Katy Perry-sve su one gole u polovini svojih spotova pa nikom nista?Jeste Miley mlada ali i Rihanna npr.je u njenim godinama snimala takve spotove pa je ona bila postedjena kritika.Svi su se okomili na Miley i kritikuju je zbog nastupa,spotova,odece,bla,bla,bla a zaboravljaju na njen talenat.

6Miley Cyrus - Wrecking Ball Empty Re: Miley Cyrus - Wrecking Ball Tue Sep 24, 2013 2:10 am

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

Pesma mi se sviđa, spot nikako.

http://kazandmatt.tumblr.com

7Miley Cyrus - Wrecking Ball Empty Re: Miley Cyrus - Wrecking Ball Wed Sep 25, 2013 4:47 am

Seoulite

Seoulite
Just saying, you can do better
Just saying, you can do better

Pesma SUPER, spot STRAVAiUŽAS.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum