You are not connected. Please login or register

Lindsay izbačena iz kluba!

+3
love.kills♥
heartbreaker.♥
stella luna.
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Lindsay izbačena iz kluba! Empty Lindsay izbačena iz kluba! Sat Aug 11, 2012 2:15 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Lindsay izbačena iz kluba! Lindsay-Lohan
Taman kad smo pomislili da se primirila, Lindsay Lohan napravila je problem u jednom klubu u Holivudu.

Glumica, koja trenutno snima film Liz i Dick napravila je problem američkoj starleti Francesci Eastwood, koja je u jednom klubu proslavljala svoj 25. rođendan. “Francesca je proslavljala rođendan sa brdom prijatelja u separeu, kada je prišla Lindsay i počela da viče da bi ona trebalo da ode odatle. Vikala je ‘Ja sam zvezda, ona je niko, izbacite je’” priča izvor magazina US Weekly.

Izvor dodaje da je jedan momak prišao glumici i pokušao da je smiri ali je bila veoma agresivna. “U jednom trenutku, obezbeđenje ju je zamolilo da napusti klub, što je bilo veoma ponižavajuće. Bilo je teško za gledati, jer joj očajnički treba pomoć.”

Franceska je za US Weekly potvrdila da se nemili događaj dogodio. “Ne znam šta je tačno izazvalo bes Lohanove. Bez obzira na sve, rođendan mi je prošao fenomenalno i Klopka za roditelje (Lindsayn prvi film) je i dalje moj omiljeni film.”
Lindsay izbačena iz kluba! Franceska

Tracara.com

2Lindsay izbačena iz kluba! Empty Re: Lindsay izbačena iz kluba! Sat Aug 11, 2012 2:49 am

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

ahahahahaha,ludaa je.
A kao što svako normalan vidi,ona će zauvijek biti ovakva.
(OOOOj prve slike)

3Lindsay izbačena iz kluba! Empty Re: Lindsay izbačena iz kluba! Sat Aug 11, 2012 2:51 am

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

LiLo užas izgleda na ovoj slici užas izgleda!
Aaa onda očigledno nije se dozvala pameti!

4Lindsay izbačena iz kluba! Empty Re: Lindsay izbačena iz kluba! Sat Aug 11, 2012 4:57 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Vuk dlaku menja,al cud nikad
Btw,izgleda ocajno

5Lindsay izbačena iz kluba! Empty Re: Lindsay izbačena iz kluba! Sat Aug 11, 2012 5:36 am

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Prva slikka je OMG :o

A pa sta se drugo ocekuje xD

6Lindsay izbačena iz kluba! Empty Re: Lindsay izbačena iz kluba! Sun Aug 12, 2012 2:57 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Vuk dlaku menja,al cud nikad
Btw,izgleda ocajno

7Lindsay izbačena iz kluba! Empty Re: Lindsay izbačena iz kluba! Tue Aug 14, 2012 6:23 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum