You are not connected. Please login or register

Rihanna umalo izbačena iz noćnog kluba

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Rihanna umalo izbačena iz noćnog kluba Empty Rihanna umalo izbačena iz noćnog kluba Sun Sep 02, 2012 10:42 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Rihanna umalo izbačena iz noćnog kluba 38375
Tabloid The Sun prenosi kako je Rihanna započela svađu sa obezbeđenjem u jednom lokalu, zbog čega umalo nije izbačena.
Rihanna umalo izbačena iz noćnog kluba 55717
24-godišnja devojka navodno je vrištala “Zar ne znate ko sam ja?”, zaposlenima u Rose klubu u Londonu, koji su pokušali da je izbace u prisustvu 300 drugih posetilaca. Problem je nastao nakon što se RiRi popela na sto i polomila ga, a obezbeđenje je zatim pokušalo da je izvede napolje. “Ri je govorila izbacivačima da odbiju, nakon čega je počelo guranje. Mislim da je nisu ni prepoznali. Pokušavali su da je izbace pre nego što su njen prijateljice počele da se deru ‘To je Rihanna, vi idioti!’”, rekao je jedan izvor za časopis.
Rihanna umalo izbačena iz noćnog kluba 85329
Na kraju, Rihanna je ipak ostala u klubu i ostatak večeri provela u miru. “Pre nego što su stigli do izlaza, shvatili su da su napravili grešku a menadžer kluba je častio pićem sve za njenim stolom. Naravno, dobili su i novi sto.”

Bravo.rs

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Poznate licnosti uvek lude kad ih neko ne prepozna :P

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Čudo da nju neko nije prepoznao :P

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Ni ja je nisam prepoznala na ovim slikama gore.

https://weheartit.com/KrisVukovic

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Dobro, nije namjerno slomila nešto. Zabava je bila, popela se na stoj i stol je puko xD hhahah

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum