You are not connected. Please login or register

Rihanna umalo izbačena iz noćnog kluba

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Rihanna umalo izbačena iz noćnog kluba Empty Rihanna umalo izbačena iz noćnog kluba Sun Sep 02, 2012 4:38 am

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Rihanna umalo izbačena iz noćnog kluba 38375

Tabloid The Sun prenosi kako je Rihanna započela svađu sa obezbeđenjem u jednom lokalu, zbog čega umalo nije izbačena.
24-godišnja devojka navodno je vrištala “Zar ne znate ko sam ja?”, zaposlenima u Rose klubu u Londonu, koji su pokušali da je izbace u prisustvu 300 drugih posetilaca. Problem je nastao nakon što se RiRi popela na sto i polomila ga, a obezbeđenje je zatim pokušalo da je izvede napolje. “Ri je govorila izbacivačima da odbiju, nakon čega je počelo guranje. Mislim da je nisu ni prepoznali. Pokušavali su da je izbace pre nego što su njen prijateljice počele da se deru ‘To je Rihanna, vi idioti!’”, rekao je jedan izvor za časopis.
Na kraju, Rihanna je ipak ostala u klubu i ostatak večeri provela u miru. “Pre nego što su stigli do izlaza, shvatili su da su napravili grešku a menadžer kluba je častio pićem sve za njenim stolom. Naravno, dobili su i novi sto.”

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

HAHAHHAHAHAHA tako sam ja polomila stolicu :3 (samo mene niko nije video xD)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

indelible. wrote:HAHAHHAHAHAHA tako sam ja polomila stolicu :3 (samo mene niko nije video xD)
A i da te je neko video trebala si da kazes:"Znate vi ko sam ja?Ja sam Marija!"
Hahahahahahaha

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:
indelible. wrote:HAHAHHAHAHAHA tako sam ja polomila stolicu :3 (samo mene niko nije video xD)
A i da te je neko video trebala si da kazes:"Znate vi ko sam ja?Ja sam Marija!"
Hahahahahahaha

AHAHHAHAHAHAHAHAH ma ja sam ŽmakiRija, vođa tima Ž! xD onda ne bi smeli da me diraju xDDD

inae dobro su one prošle.. imale su besplatno piće celo veče HAHHAHAHA

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Dupla tema. Lock!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum